banner851

banner955

“MAĞDUR DURUMDAYIM”

Düzce’de bir inşaat firmasından daire alan Emine Aydoğdu isimli vatandaş, aldığı evin başkasına satıldığını öne sürdü. Konu ile ilgili inşaat firması hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Aydoğdu, “Yavuz İnşaat isimli firma, aldığım evi ve kaptırdığım parayı vermek istemiyor” dedi.

Asayiş 17.02.2021, 17:33 18.02.2021, 09:38
12618
banner1032

Düzce’de Emine Aydoğdu isimli bir vatandaş, 2016 yılında büyük umutlarla bir inşaat firmasından topraktan daire satın aldı. Aydoğdu’nun iddiasına göre, satın aldığı daire inşaat firması tarafından başka birisine satıldı. 2017 yılında daireyi teslim almak isterken, kendisine gelen telefonla dairenin başkasına satıldığını öğrenen Aydoğdu, yıllardır hukuk mücadelesi verdiğini belirtti.

“Ne evi, ne de paramı vermek istiyorlar”

Konu ile ilgili Öncü Haber Mikrofonuna açıklamalarda bulunan Emine Aydoğdu, “2016 yılında Sinan Koz aracılığıyla 1+1 evimi satarak, Yavuz İnşaat firmasından 2+1 ev aldım. 60 bin TL para verdim, paranın diğer kısmını da anahtar tesliminde verecektim.

Evi 2017 Kasım ayında teslim alacağım söylendi. Hasım ve Nedim Yavuz’dan, bugün itibariyle evimi hala teslim alamadım. Hasım ve Nedim Yavuz tarafından, Yavuz inşaat adı altında dolandırıldım, başkalarını da dolandırmasınlar diye size açıklama yapma ihtiyacı duydum.

Kirada oturuyorum, mağdur durumdayım. Hastane personeli olarak çalışıyorum ve %47 iş görememezlik raporum var.  Şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundum. Malum kişiler evimi ve paramı vermek istemiyorlar. Ben Gerekli mercilerden, bu konu hakkında yardımlarını bekliyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
Hasan Kudal 2 yıl önce
Şaibeli bir kadın şerefli bir adama iftira atsa hemen harekete geçen adalet burada neden geri kalıyor. Şikayetçi, suçlu ve suç belli. Ne bekleniyor.
sallarlı 2 yıl önce
sallara güzelbahçeye gidinde madurları görün
yorumcu 2 yıl önce
kendi binalarını yaptı mal sahibinin binasını yapmadı güzelbahçe
yorumcu 2 yıl önce
güzel bahçe mahallesinde adamın binasını yapmadılar adam elindeki dükkanı da kaybetti
isa keceçi 2 yıl önce
duzce cumhurıyet bassavcılarını göreve cagırıyorum
tarık 2 yıl önce
Bu tarz şikayetlerin yeri burası olmamalı..gazeteler adalet dağıtmaz...adaleti mahkemeler saglar..
Cafer 2 yıl önce
Bu adamların yaptığı her inşaatlarında bir sıkıntı var zaten gidin konutlardaki yaptıkları daire sahiplerine sorun Ablam Az bile söylemiş..
Rasim erel 2 yıl önce
Kentsel donuşum dediler İNŞAT firmaları türedi düzce'de toprağını veren daire alan mağdur dolandırılıyor imar denetlemesi niye yok VATANDAŞIN HAKKINI KİM KORUYOCAK YAZIKLAR OLSUN BELEDİYEYE
21
açık