banner851

banner614

MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLAR TAHLİYE EDİLDİ…

Akçakoca ilçesinde çapa isimli restoranda yangın çıktı. Restoran çalışanları ve bazı müşteriler son anda tahliye edilirken alevler restoranı sardı. Yangını söndürmek için Akçakoca Belediyesi, Düzce Belediyesi ve Sahil Güvenlik ekipleri seferber edildi. Çıkan yangın denizden ve karadan kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

banner619
Asayiş 26.08.2021, 21:31 28.08.2021, 14:43
10357

İtfaiye ekipleri içeride bulunan müşteri ve çalışanları tahliye etti  Öte yandan, itfaiye ekipleri Sahil Güvenlik ekiplerinden, çıkan yangını sahil kısmından söndürmek için yardım istedi.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda Akçakoca Belediyesi itfaiye ekibi sevk edilirken, çıkan yangını sahil kısmından söndürmek için de Sahil Güvenlik ekiplerinden yardım istendi. Tüm müdahalelere rağmen restoranın ahşaptan olması nedeniyle alevlerin yan tarafta bulunan kafeteryaya sıçraması üzerine, Düzce Belediyesi itfaiye ekipleri de bölgeye sevk edildi.

Akçakocalı vatandaşlar da yangını söndürmek için ekiplere yardımcı olarak büyük bir seferberlik örneği gösterdi.  Denizden ve karadan yürütülen söndürme çalışmaları neticesinde alevler kontrol altına alınırken, her iki işyeri de tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Büyük maddi hasarın meydana geldiği yangında, tek teselli ise can kaybının yaşanmaması  

Polis ekipleri can kaybının yaşanmadığı yangının çıkış nedeni ile ilgili çok yönlü inceleme başlattı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Muzaffer 3 hafta önce
Balık ızgara olurken bacalar yağlanıylr. Bacaların her sezon temizlenmesi gerekiyor. Ya gın çıkması çok yüksek
İnşaAllah diğer işletmeler ders alıp baca yemizliği yaparlar
GEÇMİŞ OLSUN 3 hafta önce
ORADA YANGIN VAR, MİLLET HALA HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ YÜRÜYOR, POLİS BEKÇİ DOLANIYOR, GÜVENLİK ŞERİDİ ÇEKMEMİŞ HERKES MERKATAN TOPLANMIŞ, Bİ PATLAMA OLSA KAÇ TANE YARALI OLACAK BELLİ DEĞİL.. ARKADAŞ ORTAMA BAK.