banner851

banner614

OKULDA AKILALMAZ OLAY

Ağa Mahallesi’nde Rıza Malatyalı İlkokulu’nda iddiaya göre, arkadaşının hızlıca açtığı tuvalet kapısına başını vuran çocuk eve gittiğinde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.

banner619
Asayiş 13.12.2017, 13:51 14.12.2017, 18:25
10941

Olay, Ağa Mahallesi’nde bulunan Rıza Malatyalı İlkokulunda öğle saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, teneffüste tuvalete giren M.I., arkadaşının fark etmeyerek kapıyı hızlıca açması sonucu başını kapıya çarptı. Olayın ardından sınıf öğretmeninin kontrol ederek “Bir şeyin var mı” diye sormasının ardından herhangi bir sağlık problemi olmadığını söyleyen çocuk derse girdi. Teneffüs zilinin çalması ile öğle yemeği için evine giden çocuk bir anda titremeye başladı. Çocuğun durumundan korkan anne, talihsiz M.I.’yı hastaneye kaldırarak öğretmenlerini de okula gelemeyeceği konusunda bilgilendirdi.

Tedavi altına M.I.’nın nöroloji servisine sevk edildiği öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (17)
Uzgun 4 yıl önce
Cok uzgunumilk duydumdan beri aklimdan cikmiyo Allah sifa versin
VATANDAŞ 4 yıl önce
İKİ ÇOÇUK ÇARPİŞİYOR ÇOÇUKTA HİÇ BELİRTİ YOK İKİ DERSE GİRİYOR BİRŞEY YOK ÖĞLE ARASIhastaneye gidiyor .birşey çıkmiyor okul suçlu öğretmen suçlu bir öğretmene 30 öğrenci düşüyör 180 gün 8 er saat bakıyor vaybe dünya
Olabilirdi 4 yıl önce
Allah korusun ya çocuk öğle arası eve giderken o travmayi yaşasaydı bence yanında bi yetkili bulunmalıydı
Vatandaş 4 yıl önce
Şu habere yorum yapan arkadaşları 1 gün okulda işe alalım, bakalım ne kadar durabileceksiniz. Hepiniz her şeyi çok biliyorsunuz ama aslında hiçbir şey bildiğiniz yok.
Ağzı olan konuşuyor. 4 yıl önce
En az 3 maç ceza vermeliler öğretmene. Yorum yapanlar okuduklarını anlayamıyorlar herhalde. Bilmeden yorum yapmayın. Öğretmenin ya da okul idaresinin hastaneye götürüp tedavi ettirme gibi yetkisi yok. Veli olmadan zaten hastanede hiçbir şekilde müdahele edilmiyor. Son olarak acil şifalar yavrumuza.
Yusuf 4 yıl önce
Okul kapıları için kapı boşluğu şart. İçe açılınca deprem de sıkıntı, dışa açılınca bu tır kazalar.... İç mimarların konuya el atması şart
??? 4 yıl önce
okul yönetimi her türlü aciliyette aileye haber verir ve böyle bir olayda çocuk ailesi ile hastaneye gider ailesi götürmediyse okul ne yapacak zorla mı götürecek. Okul daha naapsın MR mı çeksin okulda bütün hastalıklara tedavi mi bulsun??
Baba 4 yıl önce
Öğretmenlere birde çocuk teslim ediyoruz
BİLGE 4 yıl önce
Niye çocuğunu öğretmene teslim ediyon yeni bir eğitim sistemimi mi gelişti ,haberimiz yok .bu düzce de bir olaya yapılan yorum bu kadar cahilce olabilir ancak 600-700 çocuk koşsun ama kimse birbirine çarpmasın matrix mi bu okullar.insaf ya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın