banner851

banner955

OLAY ANINA AİT GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Eski Sanayi Sitesi’nde yürüdüğü esnada kalp krizi geçirerek yere yığılan 63 yaşındaki Musa Kurunç isimli vatandaş hayatını kaybetmişti. Olay anına ait görüntüler ortaya çıktı.

Asayiş 25.01.2022, 16:50 26.01.2022, 15:00
9745
banner986

63 yaşındaki Musa Kurunç'u ecel Eski Sanayi Sitesi’nde yolda yürürken yakaladı.

Haber verilmesi üzerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri, kalp krizi geçiren adamı kalp masajıyla yeniden hayata döndürdü ancak Kurunç kaldırıldığı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

OLAY ANININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan acı olayın görüntüleri ortaya çıktı. Kurunç'un yere yığıldığı anlar saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde normal şekilde yürüyen Kurunç'un bir an duraksadığı ve sırt üstü yere düştüğü görülüyor. Durumu gören vatandaşlar ise yardım etmek için Kurumcu’nun etrafında toplanıyor.

Yorumlar (9)
Düzceli 4 ay önce
İlk yardım eğitimi aldım lise mezunuyum . Şu devletin atadığı lafta 2 yıllık mezunu paramediklerin yaptığı ilk yardıma bakın hele . Allah rızası için bir tane doktor izlesin şu ilk yardım doğru mu ? İl sağlık müdürüm Yasin bey izlesin bunlar nasıl paramedik hak ediyorlar mı bunu? Adama kurtarıcı soluk verilmiyor Airway takılmamış ambu yok maske yok oksijen verilmiyor solunum kontrol edilmiyor. Allah rızası için biz Düzceliler böyle paramediklerimi hak ediyoruz görevlerini bilmiyorlarsa yollasın devlet bunları yerine Gani Gani atanamamış paramedikler var ben lise mezunu olursa halk olarak bunlardan çok biliyorum Allah rızası için öncü bunu haber yap il sağlık müdürümüz Yasin bey görsün Fahrettin koca görsün şunların bilgisizliğini müdahale edemeyişini. Biz Düzce halkı böyle paramedik hak etmiyoruz yerine daha bilgili kişiler atansın
Yorumcu 4 ay önce
Koskoca hastanede bir tane kalp doktoru varmı acaba
Düzceli 4 ay önce
Aşılardan sonra kalp ilgili vakalar çoğaldı
C.İ.T. 4 ay önce
bilimsel veri olmadan yorum yapılması sakıncalı olabilir. Aşı olmasını engellediğiniz birinin ağır hastalık yada ölümüne sebep olabilirsiniz.
Şampiyon 4 ay önce
Bir tane ilk yardım bilgisi olan yok sanayi esnafında öylece bakıyorlar….
Halk 4 ay önce
Allah mekanini cennet eylesin..
gavuru yakaladık 4 ay önce
hep derdik.batıda düşüp ölsen kimse yüzüne bakmaz diye.batıyı yakaladık.biz de bakmıyoruz.ne oldu bizim o eski yardımlşma,vefa duygularımıza.
T.C 4 ay önce
Gavur dedigin insanlari Allah yaratmadi mi ?
KÜRŞAT YILMAZ 4 ay önce
Kaldırımlar?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu