banner851

banner614

PARKTA FUHUŞ PAZARLIĞI

banner619

Bolu’da bir parkta fuhuş pazarlığı yapan 4 kişiden 34 yaşındaki Asım K. adliyeye sevk edildi.

banner846
Asayiş 23.10.2017, 14:08 23.10.2017, 15:59
10716
banner844

Edinilen bilgiye göre, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin parklarda yaptıkları denetimler sırasında kent merkezinde bulunan bir parkta fuhuş pazarlığı yapıldığını fark etmesi üzerine operasyon düzenledi. Yapılan operasyon sonucunda parkta bulunan 34 yaşındaki Asım K. ve yanında bulunan 27 yaşındaki Yeter G. ile fuhuş pazarlığında olan 2 kişiyi takibe alan ekipler, şahıslar arasında para alışverişi yapıldığı sırada 4 kişiyi suçüstü yakalayarak gözaltına aldı.

Gözaltına alınan şahıslardan Yeter G. isimli kadın ile diğer 2 kişi serbest bırakılırken, 34 yaşındaki Asım K., ‘fuhuşa aracılık ve yer temin etmek’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. (Kaynak: koroglugazetesi.com)

Yorumlar (6)
VATANDAŞ 4 yıl önce
Bu faaliyet, ne zaman organize suç kapsamına alınırsa o zaman azalma eğilimine girer...
seyyah 4 yıl önce
Çok büyük bir olaya imza atmışlar haaa. Alan razı veren razı ..yapın Düzceye Boluya Sakaryaya genelev millet resmi iş yapsın. yoksa ne zina biter ne tecavüz.. bu da böyle biline..
vatandaş 4 yıl önce
çok meraklısın belli ki bu işlere ... anan baban bacın rahat rahat gezmesin çok geri mantıksın belli ki sende işin içinde birisin... konuşmandan ahlaksızlık akıyor...
Düzceli 4 yıl önce
Gölyaka merasınada bakın, ordada fuhuş yapılıyor.
zaten her yerde var 4 yıl önce
son yıllarda bu işler iyice arttı.yeni nesil sosyal medya etkisiyle çok daha fazla bu işlere giriyor.lisede okuyan yeğenimin anlattıkları bizim duyduklarımız ve gördüklerimiz maalesef yeni neslin çok bozulduğunu gösteriyor.dizilerde meşrula
Vatndaş 4 yıl önce
Lütfen düZce nin parklarınıda araştırın ...çok doğru olmadığı aşikar sık sık denetim yapılmalı