banner851

banner955

PKK PROPAGANDASINDAN TUTUKLANDI!

Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı'nda vatani görevini yapan er, sosyal medya hesabından terör örgütü PKK’nın propagandası yaptığı gerekçesiyle tutuklandı.

Asayiş 03.06.2017, 11:02 04.06.2017, 15:40
10530

Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı'nda askerlik yapan er S.A, facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından terör örgütü PKK’nın propagandası yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Bolu Adliyesine sevk edilen şüpheli, çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Yorumlar (9)
ATATÜRKÇÜ 5 yıl önce
1400 tl maaşla kaç çocuk doyurup vergi ödeyip elektrik doğalgaz giyim ve ilaç masraflarını karşılamalarını bekliyorsun doğuda elektrik faturası ödeyenmi var vergi veren mi var lafta konuşursunuz kolay çünkü mantıklı düşünün azıcık
İLGİNÇ!!! 5 yıl önce
Yani bu konudaki prosedür nedir tam olarak bilmiyorum ama,eline silah vereceğin bir askerin de bana göre bir vali gibi güvenlik soruşturması yapılarak 7 ceddi araştırılmalıdır.Ona göre askere alınmalı yada geri hizmette olmalıdır.Bu ne ya..
İrfan 5 yıl önce
"bu terörün bitmesi zor" diyen gardaş kökünü kurutacagiz gerekirse kellemizi ortaya koyacağız bu terörü yok edeceğiz ya istiklal ya ölüm başka soze gerek yok.
Eski Piyade 5 yıl önce
Herkesin vatan savunmasına alınmaması gerektiği bir kez daha anlaşıldı. Profesyonelleşmiş bir orduya tamamen geçilmeli. Zorunlu askerliğin böyle yanlarıda var. Elek yokki eleyesin...
Mehmetcik 5 yıl önce
Vatana ihanetedenler cezalarini almali.ancak bir ricam var bu tutuklamalar yapilirken lutfen uniformalar cikarsin.fotograflar sivil kiyafatle verilsin.unutulmanmali ki şehitlerimiz bu uniforma ile defnediliyor.
duzceli 5 yıl önce
Bu memleketi sevmiyorsun neden pis boğazını bu vatanın ekmeğiyle diyuruyorsun ailenizin namusuna sahip cikamzsiniz vatan haini olmayı özenle yapiyorsunuz
bu terörün bitmesi zor 5 yıl önce
terör sempatizanları 5-10 çocuk yapar,ülkesini seven 1-2 çocuk yaparsa bu ülke gelecekte daha büyük sorunlara gebe.erdoğan üç çocuk derken bazıları benim bedenim benim kararım diye akıl tutulması laflar ediyor.elli yıla kalmaz görürsünüz.
yazıkk 5 yıl önce
Allahım böylelerini benim elime düşürsün yedi kaba pisliyen it soyu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız