banner851

banner955

POLİS EKİPLERİ HIRSIZ YA DA HIRSIZLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ

Çavuşlar TOKİ’de bir binada bulunan 14 bin TL değerinde 2 adet yangın söndürme hidrofor motorunun hırsız ya da hırsızlar tarafından çalınması, bina sakinlerini ayağa kaldırdı. Hırsızlık ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, olayı aydınlatmak site içindeki güvenlik kameralarını incelemeye alırken, olay yeri inceleme ekipleri de motorların çalındığı depoda parmak izi çalışması yaptı.

Asayiş 09.05.2022, 23:36 10.05.2022, 16:18
3426
POLİS EKİPLERİ HIRSIZ YA DA HIRSIZLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ

Olay, Çavuşlar TOKİ CY-1 blokta meydana geldi. Akşam saatlerinde binanın yangın söndürme hidrofolarının bulunduğu depoya giren bina yöneticisi Hüseyin Biçer, motorların çalındığını fark etti. Biçer’in olayı vakit kaybetmeden durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesi üzerine, olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri, hırsızlık olayını aydınlatmak için bina çevresindeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelerken, Hırsızlığın meydana geldiği binaya çağrılan Olay Yeri İnceleme ekipleri de motorların çalındığı depoda parmak izi çalışması yaptı.

Hırsızlık olayı ile ilgili Öncü Haber ekibine konuşan bina yöneticisi Hüseyin Biçer, “Akşam saatlerinde depoya girdiğimde hırsızlık olayını fark ettim. En son bir hafta önce depoya girmiştik, motorlar yerinde duruyordu. Bugünkü değeri motorların 13-14 bin TL civarında. Şimdi bina sakinlerinden yeniden para toplayıp 2 adet santrafor almak zorunda kalacağız. Şüphelendiğimiz kimse yok şu anda. Daha önce de binamızdan atık su mazgalları çalınmıştı. Burada her zaman hırsızlık olayları oluyor. İnşallah hırsızlar kısa zamanda yakalanır” ifadelerini kullandı.

Polis ekiplerinin hırsız ya da hırsızları yakalayabilmek için başlattıkları çalışmalar devam ediyor.

banner844
Yorumlar (4)
emniyet md.ne. 7 ay önce
hergece bi market soyuyorlar.Türk polisi nerde..bekçiler nerde
Toki sakini... 7 ay önce
Bu hırsızlık olayında bence hurda alıp satan bu binada hidrofor motorlarının olduğu yeri eliyle koymuş gibi bulabilecek bu çevrede yani tokide oturan hırsızlıktan kaydı bulunan kişilere bakılması gerekir bence!!..Özelliklede diğer C/Y bloklarında oturan kişlere bakılırsa bulunur diye düşünüyorum çünkü orayı gözü kapalı bulabilecek kiltli kapıları açıp kimsenin ruhu duymadan ordan o motorları çalabilecek kişi bana göre bu binada neyin nerde olduğunu bilen kişidir hurda alıp satan kişiler takibe alınmalı bence..
Madur 7 ay önce
Aynı sorun da kazuk oğlunda mevcut bu kağıt toplıyacilari ve hurdacılar çoğaldı hırsızlık ta arttı bıktık bunlardan ot gibi her yerden bitiyolar bahçeye çamaşır bile asamiyoruz bunların yüzünden
Kalıcı konutlar 7 ay önce
Kalıcı konutlar da demir mazgallar çalındı. Lütfen polis bulun bu hırsızları. Eşinizi çocuğunuzu eve bırakıp işe gidiyorsunuz aklınız arkada kalıyor.
Yeni Sayımız