banner851

banner955

POLİS VE JANDARMADAN ORTAK DENETİM!

Düzce’de gerçekleşen ‘Türkiye Güvenli Trafik Denetimi’ uygulamasında jandarma ve polis ekipleri birlikte trafik denetimi yaptı.

Asayiş 26.05.2017, 17:41
4146
POLİS VE JANDARMADAN ORTAK DENETİM!

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı Türkiye genelinde trafikte yapılan ‘Türkiye Güvenli Trafik Denetimi’ Düzce’de polis ve jandarma ekiplerince uygulandı.
Uygulamaya Düzce Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ve Asayiş şube müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri katıldı. Ekipler şehrin giriş ve çıkışlarında önemli noktalarında trafik denetlemesi yaptı.Araçlarda aramalar gerçekleştiren ekipler şüpheli kişileri ise sorguladı.Ekipler, yaptıkları kontrollerde, geçerli zorunlu mali sorumluluk sigortası, fenni muayene, sürücü belgesi ve araç tescil belgesinin sürücü, araç üzerinde, tescil plakalarını nitelik ve ölçülerinin mevzuatta belirtilen standartlara uygunluğunu denetledi, tescil plakası ile sürücü bilgilerini kontrol etti.Yapılan kontrollerde eksik evrak ve sürücü belgesiz araç kullanan sürücülere cezai işlem uygulandı. Polis ve jandarmanın birlikte yer aldığı trafik kontrollerinin "Türkiye güvenli trafik denetimi" uygulaması kapsamında yapıldığı kaydedildi.

Yorumlar (2)
Eseveyk 6 yıl önce
Ne güzel yurdun iki ayrı güvenlik kuvvetini bir arada görmek. Kardeşce vazife var. Halkın tamamı yanınızda. Türkiye sahipsiz değildir! En büyük destek Düzce'liden gelir.
Devam 6 yıl önce
Devam edilsin ve denetleyenler kendileride trafiğe uysun. Ve aman dikkat sürücüler polis veya askeri ezmesin.
Yeni Sayımız