banner851

banner955

SAĞLIK ÇALIŞANLARINI TEHTİD EDEN ŞAHIŞ GÖZALTINA ALINDI

Gece saatlerinde ayağında ağrı olduğu şikâyetiyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil servisinde tedavi olmak için sıra alan B.K. isimli bir şahıs sırayı beklememek için hastanede terör estirdi. İhbar üzerine hastaneye sevk edilen Polis Ekipleri tarafından gözaltına alınan şahıs Çatana Polis Merkezine götürüldü.

Asayiş 19.07.2022, 10:29 19.07.2022, 17:26
5758
banner986

Olay dün gece saatlerinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisinde meydana geldi.

Ayağındaki ağrı şikâyetiyle hastaneye gelen B.K. isimli şahıs sırayı beklemeden tedavi edilmek istediğini söyledi. Doktordan “sıranız geldiğinde sizinle ilgileneceğim.” Cevabını alması üzerine küplere binen B.K. hastanede terör estirdi.

Bir anda doktora küfür ve hakaretlerde bulunmaya başlayan B.K., aynı zamanda tehditler savurmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine hastanede görev yapan güvenlik görevlileri ve hastane polisi olaya müdahale etti.  B.K. bu seferde olaya müdahale eden hastane polisine ve güvenlik görevlilerine aynı küfür ve hakaretlerde bulundu.

Kendisine müdahale eden kişilere hakaretlerde bulunan B.K., kendisini tedavi etmeye çalışan doktor, 2 güvenlik görevlisi ve hastane polisinin şikayetçi olması üzerine hastaneye çağırılan polis ekiplerince gözaltına alındı.

Yaşının küçük olduğu anlaşılan B.K. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

KAYNAK: DÜZCE SON DAKİKA HABER AJANSI

banner844
Yorumlar (7)
halk 4 hafta önce
çocuk küfür etmeyi tehditi hakareti öğrendiğine göre cezasınada razı olacak.
Düzceli 4 hafta önce
Bunun için defalarca yanlarına gidip nazikçe durumunuzu anlatıyorsunuz ama kimse ilgilenmiyor en son artık kavga çıkarınca af buyurun sokaktaki ite davranır gibi bir gelişleri var artık karşınızdakinin insanlık duygularından şüphe ediyorsunuz. YAZIK
Düzceli 4 hafta önce
O kadar gereksiz bir şekilde sağlık çalışanları mağdur gösteriliyor ki, o devlet hastanesindeki doktorların, hemşirelerin hastanız nefes alamıyorken çekirdek çitleyip, geyik yaptığına tanık oldum, defalarca söylüyosun gelmiyorlar.
HEMŞİRE 4 hafta önce
BİR SAĞLIK PERSONELİ (HEMŞİRE) OLARAK YAZIYORUM ANNEM BUGÜN HASLSİZLİK ATEŞ KUSMA ÖKSÜRÜK ŞİKAYETİ İLE GİDİYOR PRATİSYEN HEKİMİN ORDERLADIĞI TEK REÇETE ARVELES DİYİP TABURCU ETMESİ İLGİSİZLİĞİ GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR...
Suç ve ceza 4 hafta önce
İsim yapacak yermi yok başka,,sokakta olsan güzel bir ıslanırdın,, bebeler isim peşinde
düzceli 4 hafta önce
aynen böyle devam.. sonra doktor yok aferiin
Cemal 1 ay önce
Bunlara hiç bakmasınlar
26
açık