banner851

banner614

SOKAK ORTASINDA SİLAHLI SALDIRI!

banner619

Sokak ortasında darp edilerek silahla vurulan kişi hastaneye kaldırıldı.

banner846
Asayiş 07.10.2017, 00:23 07.10.2017, 14:45
10148
banner844

Olay, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 202.Sokak ile Kamcıoğlu Sokak’ın kesiştiği noktada saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler, yaya olarak ilerleyen Yılmaz E.’yi henüz belirlenemeyen bir nedenle sokak ortasında darp etmeye başladı. Kavga sırasında silahına davranan saldırgan, tek el ateş ederek Yılmaz E.’yi sol bacağından yaraladı. Saldırgan olay yerinden beyaz renkli bir otomobil ile kayıplara karıştı. Yılmaz E. ambulansla götürüldüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinin ardından saldırıyı gerçekleştiren şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (4)
Doğru 4 yıl önce
Allah bilir borç alacak ortaklık miras kavgası vb durumdur. İnsanlar maalesef ne sözünde duruyor ne borcuna sadık ne de miras konusunda adil davranıyor. Hep bir sinsilik fırsat kollayıp parayı malı mülkü nasıl edinirim derdinde.
özlem 4 yıl önce
Hüseyin beyin söylediklerine aynen katılıyorum..Silah işi vurma işi hiç tasnif etmediğim bir olay lakin su testisi misali çok doğru...
hüseyin 4 yıl önce
valla kimse gelipte bana durduk yere silah sıkmıyor.. su testisi su yolunda kırılır..
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
SİLAHSIZLANMA,
ÖNLEYİCİ GÜVENLİK TEDBİRLERİ,
PROAKTİF YAKLAŞIM,
İSTİHBARAT...
BİZİM GÜVENLİK SİSTEMİMİZDE OLMAYANLAR...