banner851

banner955

SORUMSUZ BABA!

Kuzey çevre yolunda meydana gelen bir kaza büyük bir sorumsuzluğu ortaya çıkardı. Kazayı görerek duran bir sürücünün yasak olmasına rağmen bebeğini ön koltuğa oturtarak seyahat ettiği görüldü. Sürücü olağan dışı bir durum olduğu için bebeğini ön koltuğa oturtmak zorunda kaldığını söyledi.

Asayiş 29.04.2017, 18:42 30.04.2017, 15:11
9723

Olay, kuzey çevre yolu Kazukoğlu Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Trafik kazası olduğunu gören bir sürücü aracını yol kenarına çekerek kaza mahalline geldi. Trafik ekipleri kazayla ilgili inceleme yaptıkları sırada park halindeki otomobilden bir bebeğin ağlama sesini duydu. Polis otomobile baktığında ise şaşırıp kaldı. Polis babasına bebeğiyle bu şekilde yolculuk yapamayacağı uyarısında bulundu.

Bebeğini ön koltuğa oturtarak trafiğe çıkan baba “mecbur kaldığım için ön koltuğa oturttum. Böyle yolculuk etmenin yasak olduğunu biliyorum. Pusetini alamadım. Acil bir konu olduğu için yola bu şekilde çıkmak zorunda kaldık. Cüzdanımı ve silahımı kaybettim. Karakola başvuru yapmaya gidiyorum” dedi.

Sürücü tüm uyarılara rağmen aynı şekilde yolculuğuna devam etti. Polis kurallara uymayan sürücüye idari para cezası verdi.

Yorumlar (8)
Yazmiim dedim ama neyse 6 yıl önce
Butun sorulara cevap verirsin iyi, de, arkadan gelip biri carpsa, nasil bir sonuc olusur sence?
Ali 6 yıl önce
Yapma abi ;)
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
Buna da şükür; bebek direksiyon başında da olabilirdi...
düzceli 6 yıl önce
arkadaşım hiç değişmemişin .
vatandaş 6 yıl önce
arkadaş bu millet ne kadar cesur ben eşim arabayı kullanırken bebeğimi kucağıma almaya korkuyorum bunlar ön koltukta bebği gezdiriyor
Vatandaş 6 yıl önce
Maganda mı ne adamın bi de silahı varmış kamu da görevliymiş
sss 6 yıl önce
Baba bu kardesim bende yaparim aynisini oglumu nadil arkaya oturtturim benim canim o yanim da olmasi benim icin daha iyi
düzceli 6 yıl önce
Cüzdanı ve silahı çocuğunun canından daha önemli demekki.
Yeni Sayımız