banner851

banner614

“TEHLİKE OLUŞTURUYOR…”

banner619

Vatandaşlar Düzce merkez Camikebir Mahallesinde bulunan TOKİ Konutlarının duvarlarına güvenlik amaçlı koyulan jiletli tellerin kaldırımdan yüksekliğinin çok kısa olması nedeniyle tehlike oluşturduğu ifade etti. Burada önceki gün elini bu tellere ellerini değdiren 7 yaşlarından bir kız çocuğunun parmaklarında kesikler oluştuğu ve sağlık ocağında tedavi edildiği öne sürüldü.

banner846
Asayiş 08.07.2021, 18:00 08.07.2021, 18:07
3235
“TEHLİKE OLUŞTURUYOR…”
banner844

Camikebir TOKİ konutları olarak bilenen sitenin dört bir yanını çevreleyen duvarlarının ve ferforjelerinin çok yüksek olmamasının yanı sıra, güvenlik amaçlı jiletli tellerle donatılmasının  her an bir tehlike oluşturduğu öne sürüldü.

Konu ile ilgili seslerini duyurabilmek için 0 542 767 18 81 Öncü Haber WhatsApp ihbar hattından yardım isteyen vatandaşlar, “Duvarlar 60 santim, ferfoje 60 santim, hemen üstüne jiletli tel koyulmuş. Burası cezaevi mi? Önceki gün bir kız çocuğu elini değince parmakları kesildi, tedavi edildi. Şehir merkezinde bu nasıl bir uygulama. Bu kadar kaldırım kenarında, yayaların, özellikle çocukların geçtiği bir yere bu teller koyulur mu?” diyerek yetkililerden tedbir alınmasını belirttiler.

Yorumlar (10)
ömer 2 hafta önce
şehrin göbeğinde hem de ..yoruma gerek var mı ...
Halk. 2 hafta önce
Ben olsam etrafinda ne çit birakirim ne tel birakirim.hepsini acarim..
Düzce li 2 hafta önce
Bu neya terörisylerdenmi koruyorlar demir korkuluğu yükselirsin olur biter hemen sökülmesi lazım
Cafer 2 hafta önce
Düzcenin merkezi yerinde Görgüsüzlükten başka birşey değildir bu Görüntü...
Alp 2 hafta önce
Oturan biri olarak gayet gerekli hırsızlık olaylarınının önüne gecildi butun sitelerde mevcut neden bunu göz ardı ediyorsunuz
luizao 2 hafta önce
Burasi duzce ne beklersin 7 den 70 e cahil sonradan gorme is bilmezlerin yasadigi kasaba 2002 den aonra boyle oldu gelosiyorken tam terse giti yapboz lentine dondu o yuzden elle tutulur bir memleket tasi bile yok yalansa yalan desinler...
Kenan 2 hafta önce
Kesinlikle çok tehlikeli yetkililer acil el atmalı çocuklarımız için çok tehlikeli
tatar 2 hafta önce
oraya toki evleri yapan zihniyeti……..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın