banner851

banner955

TELEKOM FARESİ JANDARMANIN SIKI TAKİBİ İLE YAKALANDI

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde Türk Telekom’un kablolarına dadanan hırsız, JASAT ekiplerinin sıkı takibi sonucunda, düzenlenen operasyonla yakalandı. Şahsın evinde yapılan aramalarda, Türk Telekom’a ait metrelerce uzunluğundaki kablo ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıs, işlemlerinin ardından savcının talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Asayiş 28.03.2022, 17:01
1642
TELEKOM FARESİ JANDARMANIN SIKI TAKİBİ İLE YAKALANDI

Gölyaka ilçesinde meydana gelen Türk Telekom’a ait kablolarının çalınması ile ilgili hırsızlık olayı, Gölyaka İlçe Jandarma ve JASAT ekiplerinin sıkı takibi sonucunda aydınlatıldı. Alınan bilgilere göre, Gölyaka ilçesine bağlı Bakacak Köyü’nde meydana gelen kablo hırsızlığının peşine düşen İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekipleri, olaya adı karışan şahsın kimliğini tespit etti.

 

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan izinle kablo hırsızlığı yaptığı tespit edilen şahsın evine operasyon düzenleyen Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekipleri, evde arama yaptı. Yapılan aramalarda,  muhtelif sayıda ve ebatlarda Türk Telekom’a ait telefon kablosu ve suçta kullanıldığı değerlendirilen 1 adet kesi makası ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan ve işlemleri için Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürülen şahıs, ifadesinin ardından savcının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olay ile ilgili incelemelerin devam ettiği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (6)
CAN 9 ay önce
NE DIYELIM DISARIDA CALMAYA DEVAM EDER
düzceli 9 ay önce
bu tip haberleri madem ceza almadı yayınlamayın. caydırıcılığı yok baksanıza. vatandaş çıkacak aynı eylemi yapmaya devam edecek. diğer kişilerede örnek olacak.
Arar 9 ay önce
Tutuklamaya gerek yok soyucan kablolara dolayıp dağa bırakılan bidaha tutuklamayada Salı vermeyede zaman tüketilmez
Madur 9 ay önce
Bunun gibilerin kömür ocaklarında çalıştıracan bütün masrafı ödüyünceye kadar
İstediğinizi yapın ceza y 9 ay önce
Kahretsin, bu nasıl adalet, onlarca insan telefonsuz, internetsiz, vs. bırakılacak, devletin kurumuna ait malını çalacaklar ama bir ceza dahi almadan serbest kalacaklar, adalet bunun neresinde, bu ahlâksızlığı yapanlar ceza almadıkları için yine yapacaklar, yani adalet sistemi diyorki istediğinizi yapın ceza yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yamalı Pantalon 9 ay önce
Ya arkadaş bu savcılar yakalananı neden serbest bırakır.
Yeni Sayımız