banner851

banner614

TERKEDİLMİŞ HALDE BULUNDU

Cumayeri'nde bir evin önünden akşam saatlerinde çalınan otomobil, sabah Melen Konutları yakınında terk edilmiş halde bulundu.

banner619
Asayiş 14.11.2016, 10:50 14.11.2016, 11:35
4025
TERKEDİLMİŞ HALDE BULUNDU

Düzce'de bir otomobil hırsızlığı daha meydana geldi. Bu kez adres Cumayeri'ydi. İlçeye bağlı Çevrik Mahallesi'ndeki bir evin önünde park halinde duran otomobil, dün akşam saat 18.00 sularında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Sürücü Ferhat K., aracının park ettiği yerde olmadığını görmesi üzerine durumu hemen polise bildirdi. Verilen adrese giden polis ekipleri, çalıntı otomobille ilgili soruşturma başlattı.

Aracın bulunması için çalışmalar sürerken, sabah saatlerinde gelen bir ihbarla otomobil terkedilmiş halde bulundu. Cumayeri Melen Konutları yakınına bırakılan otomobilin durumundan şüphelenen vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye giden polis ekipleri terkedilmiş aracın dün gece çalınan otomobil olduğunu tespit etti. Düzce Emniyeti'nden de olay yeri inceleme ekiplerinin sevk edildiği olayla ilgili hırsız ya da hırsızların yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Yorumlar (0)