banner614

ÜÇ KİŞİ TUTUKLANDI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen iki ayrı operasyonda, uyuşturucu madde bulunduran 3 kişi tutuklandı.

Asayiş 19.11.2019, 18:17 20.11.2019, 15:15
2783
banner785

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 15 Kasım Cuma günü gerçekleştirdiği iki ayrı operasyonda uyuşturucu madde bulunduran 3 kişiyi gözaltına aldı.
 
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle:
 
Olay-1 – 15.11.2019 günü Bolu İlinden temin ettiği uyuşturucu maddeleri ilimize motosiklet ile getirdiği tespit edilen şüpheli 1 şahıs Kaynaşlı ışıklı kavşağında durdurulmuş, şahsın üzerinden 32 gram Sentetik Kannobinoid maddesi ele geçirilmiştir. Şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kullanmak suçundan işlem yapılmıştır. Yakalanan şahsın yapılan sorgulamasında Hırsızlık Suçundan Yakalama Emrinin bulunduğu anlaşılmış, şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından Cezaevine teslim edilmiştir.Olay-2 –
15.11.2019 günü D-655 Karayolu üzeri Düzce istikametine hareket halinde olan aracın dur ihtarına uymayarak kaçmaya çalışması üzerine, bahse konu araç Karaca Işıklı kavşağında görevlilerce durdurulmuş, araç sürücüsü ve yanında bayan bir şahsın olduğu görülmüş, şahısların aracı ve ikametlerinde yapılan aramalarda, 93 adet Ecstasy Hap ve bir miktar Esrar maddesi ele geçirilmiştir. Şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kullanmak suçundan işlem yapılmıştır.
 Düzce Emniyet Müdürlüğü, suçla ve suçlular ile  mücadelenin Düzce halkının da desteği ile aralıksız devam edeceğini belirtti.
 
 
 

Yorumlar (4)
Fatih 1 yıl önce
Eğlence yalan oldu haplar bak talan oldu gençleri zehirleyemeden kendin bak yalan oldun hadi bay kardeşim hayırlı istirahat ler sana tas kahveye kaçıncı ariyolar belli değil akilli olun balığa gidin aslında üzülüyorum düştünüz duruma yazık
Mutavva 1 yıl önce
Devlet uyumaz işte gördüğünüz gibi böyle hiç ummadığın yerde gelir alır seni. Diğerlerine sesleniyorum sıra size de gelecek! Merak etmeyin! ize uğramaz da demeyin uğrayacak!
Vatandaş 1 yıl önce
Allah emniyet güçlerine zeval vermesin ayağınıza taş değmesin her yerde mücadeleye devam vatandaş emniyet el ele zehir satıcılarının kökü kuruyana dek mücadeleye devam.
Pls 1 yıl önce
Polisimiz ile gurur duyuyorum
kapalı