banner851

banner614

ÜNİVERSİTE ÇEVRESİ SIKI TAKİPTE

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin üniversite çevrelerinde yaptığı “Güvenli Eğitim 3” uygulaması kapsamında 54 araç sorgulanırken 307 şahsa GBT sorgusu yapıldı. 6 şahsa 2 bin 557 TL idari para cezası kesilirken 2 şahsın yoklama kaçağı olduğu tespit edildi.

banner619
Asayiş 22.12.2017, 09:46 23.12.2017, 11:23
2588

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik, asayiş, terörle mücadele ve kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ekipleri Düzce Üniversitesi çevresinde tedbiri elden bırakmıyor. Üniversite çevresinde 11 kız öğrencinin sözlü tacize uğramasının ardından denetimlerine aralıksız bir şekilde devam eden polis ekipleri dün yaptığı “Güvenli Eğitim 3” uygulaması ile benzer çirkin bir olayın yaşanmaması adına elinden geleni yapıyor.Ekipler uygulama kapsamında Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde, Uzunmustafa Mahallesi’nde bulunan Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ve yurt çevrelerinde 54 aracı kontrol ederken toplam 307 şahsa Genel Bilgi Taraması (GBT) yaptı. Yapılan denetimler sonucunda 2 araç trafikten men edilirken 2 şahsın yoklama kaçağı olduğu tespit edildi. Ayrıca 6 şahsa ilgili maddelerden 2 bin 557 TL idari para cezası kesildi.


İl Emniyet Müdürlüğü’nün özel eğitimli köpeği Shadow’un da katıldığı uygulamada araçlar didik arandı.


Ekipler bu uygulamaların aralıksız süreceğini belirtti.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (3)
hanife 4 yıl önce
akşamlrı saat 19.itibariyle ilerleyen saatlere kadar mahalle içindeki parkların
kenarlarında park eden bazı araçların içindekiler kim olduklarını göstermemk için ışıklarınıda kapatıyr.birkaç saat kalıp.gidiyrlar.kim bunlar?ne yapıyor?
vatandas 4 yıl önce
ellerıne emeklerınıze saglık Allah razı olsun bıde hastane otoparkındakı şu çakallarada bı onlem rıca edıyoruzz hasta yakınıyım ve ıcersı meyhane gıbı yaklasamıyosun bıle otoparka fuhus içkici neler neler aklımızda bulunsun lutfen
Buluscay 4 yıl önce
O köpekle gece o araçlara o mevkilerde araştırma yapın gündüz ne bulacaksınız ki orda geceleri Düzce çakalları ralli yapıyor 2 kız tablodasın diye Allah’ın maşları üniversiteli kızlar sizin gibi boş boş arabayla gezen çakallarımı bakar