banner851

banner955

UYUŞTURUCU SATICISI GÖZATLINA ALINDI…

Düzce’de uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen bir şahıs, jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı. Zanlının aracında yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ve uyuşturucu hap ele geçirildi.

Asayiş 31.05.2022, 13:00
2217
UYUŞTURUCU SATICISI GÖZATLINA ALINDI…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmaları il genelinde devam ediyor.  

Merkez İlçe Bayraktar Jandarma Komutanlığı ekipleri, Düzce’de uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen bir kişiyi teknik ve fiziki takibe aldı. Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde şahsa yönelik operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, şüphelinin içinde bulunduğu aracı durdurdu.

Araç içerisinde ve şahsın üzerinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan aramalarda,  yaklaşık 30 gram Bonzai, Uyuşturucu içiminde kullanılan Payp ve uyuşturucu etkisi olan 8 Adet Lyrica isimli hap ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan şahıs, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Şahsın işlemlerinin ardından, “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti’ suçundan mevcutlu olarak Düzce Adliyesi’ne sevk edilecek.

Yorumlar (1)
Suç ve ceza 7 ay önce
Yasalar neden gevşek anlamıyorum,sokaklar serseri dolu,kanun her zaman yanımızda olamaz,kendimizi nasıl koruruz,vursak ceza alırız,vurmasak o bizi vuracak, bunun bir kolaylığı olmalı,ama nasıl,,,
Yeni Sayımız