banner851

banner614

YOLCU VE OTOBÜS ŞOFÖRÜ SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI

Düzce’de otobüs şoförü ve yolcu arasında yaşanan tartışma, cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde, otobüs şoförünün bayan yolcuya bağırdığı görülüyor.

banner619
Asayiş 19.01.2021, 17:27 19.01.2021, 17:44
16194

Olay bugün, Metek TOKİ seferini yapan 18 Numaralı yolcu otobüsünde meydana geldi. İddiaya göre, durakta bekleyen kadın yolcuyu fark etmeyen otobüs şoförü ve yolcu arasında tartışma yaşandı.

Otobüs şoförü ve kadın yolcu bir birilerine bağırması üzerine, olaya diğer yolcularda müdahil oldu.

Tartışma anı ise, kadın yolcunun cep telefonu tarafından görüntülendi. Tartışma anını cep telefonu ile görüntüleyen kadın yolcu, görüntüler ile birlikte Düzce Belediyesine şikayette bulunacağını söyledi. Otobüs içinde çıkan tartışma, diğer yolcularında araya girmesi ile sona erdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (44)
Serkan 9 ay önce
Bu kadına yazık Allah yardımcısı olsun ne dıyelım
Lukeyzi 9 ay önce
Bence bu kadın provakatör kimin silahşörlüğünü yapıyor.bence sipiker olması lazım..
Veysel sak 9 ay önce
Kadın haklı iken davranışı ile haksız duruma düştü. Allah şoförleri böyle yolculardan korusun.15 dk ara ile sefer var ,görmediyse 15 dk sonrakine binersin ne olacak.insanin insana bağırması mı gerek şunun için.
Bir esnaf 9 ay önce
Kadının terbiyesizliği diz boyu, Allah şoföre sabır versin,
Ramazan 9 ay önce
Düzce merkezde yaşayanlar da Halk otobüs şoförlerine değil şikayet ve kusurları belediye başkanına bizzat yapmaları gerekiyor. Yetkili ve sorumlusu belediye başkanıdır
Ramazan 9 ay önce
Yeni araçlar yeni hatlar yeni şoförler eğitim verilmeden düzenleme yapılmadan saldım çayıra mevlam hayira diye Halk otobüs hatları özelleştirildi. Duzce halkına yakışmayan davranışlardır. Yazık ..
Adnan 9 ay önce
Dalgınlıkla herşey olabilir bu kadar lafa şova gerek yok abla seni kızdırmış hırsını bizden alma
şöför haklı 9 ay önce
kadın tamamen haksız adamın üstüne gidiyor hemde durakta olmadığı halde kendi ağzıyla söylemiş durağın karşısındaydım diye önce durağa gelsin sonra şoföre haksızlık yapsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın