banner851

banner614

YOLCULAR HEMEN TAHLİYE EDİLDİ…

Düzce Ulaşım A.Ş.’ye ait Düzce Merkez ve Bahçeşehir Yeşiltepe arasında sefer yapan yolcu otobüsünde bulunan yangın söndürme tüpü sarsıntıdan dolayı düşerek boşalmaya başladı. Otobüsün içini kimyevi tozun kaplamasıyla neye uğradığını şaşıran yolcular panik yaşarken otobüs kısa süre içinde tahliye edildi.

banner619
Asayiş 25.05.2021, 00:01 25.05.2021, 14:07
2605

Olay, 21.05 sıralarında Düzce Ulaşım A.Ş.ye ait olan ve 16 numaralı hatta Düzce Merkez-Yeşiltepe arasında son seferini yapan halk otobüsünde meydana geldi.

Seferini tamamlamak üzere olan içinde 6-7 yolcu bulunan otobüsün ön kapı yanında asılı duran yangın söndürme tüpü sarsıntıdan dolayı yere düşerek bir anda boşalmaya başladı. İçinde bulunan kimyevi tozu aracın içeri püskürtmeye başlaması nedeniyle otobüsü kapladı.

O anlarda ne uğradığını şaşıran yolcular büyük korku ve panik yaşadı. Otobüs şoförünün anında müdahale ederek aracı durdurmasıyla otobüs tahliye edildi.

Otobüs havalandırıldıktan vatandaşlar tekrardan otobüse binerek yolculuklarına devam etti. O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

banner844
Yorumlar (2)
Konuralpli 4 ay önce
KIRMIZI OTOBÜS CANDIR..
Aa 4 ay önce
Tüpün başında kep yok diye, tüp iyi muhafaza edilmemiş zincirle sabitlenmeii diye işyeri iç denetimlerimizde DÖF açılıyor bize. Buralar tarla olmuş.