banner851

banner614

YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Düzce’de uyuşturucu satıcılarına darbe üzerine darbe vuruluyor. Okulların açılması ile gençleri zehirleme hazırlığında olan uyuşturucu satıcılarına yönelik polis ve jandarma ekiplerinin operasyonları artarak devam ediyor. Merkeze bağlı Çamköy Mahallesinde bir eve düzenlenen operasyonda, yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner619
Asayiş 12.09.2021, 12:50 13.09.2021, 17:22
4755
YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Okulların açılmasını fırsat bilerek, gençleri zehirleme hazırlığı yapan zehir tacirlerine yönelik Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatı ile polis ve jandarma ekiplerinin operasyonları devam ediyor.

Merkeze bağlı Çamköy Mahallesinde uyuşturucu madde sattığı tespit edilen A.C. isimli zehir taciri, Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı KOM Timleri tarafından fiziki ve teknik takibe alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile operasyon için düğmeye basan Jandarma Timleri, A.C.’nin evinde hassas burunlu narkotik köpeği ile arama yaptı. Yapılan aramalarda 18 kilo 700 gram esrar, 3 kök kenevir bitkisi ve 1 adet Kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından adresinde gözaltına alınan A.C., önce sağlık kontrolü için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesine, ardından ise işlemleri için Düzce İl Jandarma komutanlığına götürüldü.

A.C’nin Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından, Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.   

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
duzceli 2 hafta önce
HAYIRLI OLSUN
Düzce 2 hafta önce
Sen çalışma yap teknik takip yap yakala tutuklansin uzun tutukluluk sebebi ile 10 sene yatacak adam 3 yılda çıksın yazık bu ülkenin genclerine
Doğrucu 2 hafta önce
Ne 3 sene mi, 3 gün yatarsa öpte başının üstüne koy,adli kontrolle serbest kalır