banner851

banner614

YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU!

banner619

Geçtiğimiz gün Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde zabıta memuru ve muavin arasında yaşanan ve terminalin güvenlik sorununu tartışmaya açan kavganın görüntüleri ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 12.04.2017, 17:32 14.04.2017, 10:39
14323
banner844

11 Nisan Salı günü Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde, zabıta memuru ve muavin arasında bilinmeyen bir sebepten başlayan sözlü kavga büyümüş ve yumruklar konuşmuştu. Çevredekilerin araya girmesi ile çok büyümeden önlenen olayın görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı.

Görüntülerde muavin ile zabıta memurunun sözlü olarak atıştıkları ardından muavinin, zabıta memurunun üzerine yürümesi ile olayın fiziki boyuta taşındığı görülüyor. Duyarlı vatandaşların araya girmesi ile olay yatıştırıldı.
 

Yorumlar (44)
Sade Vatandaş 4 yıl önce
Zabıtamız da sorun olmadığını olayı yaşayanların bilmesi yeterli.
duzcelı 4 yıl önce
termınale dılencı v vs skmıycak helal olsun zabıtaya . işini yapıcak seyyara gecıt vermıycek. ordakı muavın kım ne hakka varda beledıyenın yetkılısıne kafa tutuyor. hayırdır? memura mukavemet edemezsın sen altı ustu fırma calısanısın.
diken 4 yıl önce
Şimdi gel necip güney sokağa. Kaldırımlar mercedes, bmv dolu. Sabahtan akşama kadar. Ama benim emektar torosuma anons yapmadan ceza yazıyor! Haram zıkkım olsun! Boğazınızda kalsın Ey zabıtalar! O zenginlerle cehennemi de paylaşın inşAllah!
Düzceli 4 yıl önce
Vatandaş rümuzlu arkadaş bes vakit namaz ayrı bir borçtur.işle karıştırmayın.zabita promlemli biri.
muaviniz 4 yıl önce
Durduk yere kimse kimseye birsey yapmaz
EDEP 4 yıl önce
Zabıtalar terbiye memuru gibi dolaşmayı bırakacaklar Görev tanımlamaları yapılıp bunun dışına çıkmamaları gerektiği emredilecek.
Vatandaş 4 yıl önce
İşin içini bilmeden boş konuşmayın! Terminalde bulunan muhtar lakaplı akli melekeleri yerinde olmayan birini ÖZELLİKLE BAYANLARIN YANINDA KENDİNİ BİLMEZ BAZILARI KIZDIRIP SÖVDÜRÜYORLAR BUNU ENGELLEMEK İSTENDİĞİNDEDE ZABITAYA SALDIRILDI.
ersoy 4 yıl önce
ne olcak bu cobanın eskı adıyla cobanoglunun kaldrımları adamlar kaldırımı seyyar satıcıya cevırmş nerde beledıyenın kanunları nerde beledıyenın zabıtalara verdıgı kuralın emrı nerde o kurala uyan zabıtalar nerdeler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın