banner851

banner614

11 BİN 596 VATANDAŞA ULAŞILDI

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar için Vefa Sosyal Destek Grupları çalışmalarını sürdürüyor. Düzce İl Müftülüğü’nün de personel desteği ile katkı sağladığı gruplar bugüne kadar toplan 11.596 vatandaşa ulaşarak talepleri karşıladı.

banner846
Düzce 14.04.2020, 16:36
4765
11 BİN 596 VATANDAŞA ULAŞILDI
banner844

Koronavirüs salgını sonrası tatandaşların temel ihtiyaçlarını gidermek için oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grupları Düzce’de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

112 Acil Çağrı Merkezine iletilen talepleri karşılamak için gece gündüz demeden var güçleriyle çalışan ekiplere Düzce İl Müftülüğü de personel desteği ile katkı sağlıyor.

Aile ve Dini Rehberlik vaizleri, imam hatipler ve Kur’an kursu öğreticileri görev mahallinde bulunan vatandaşlara ulaşarak, çeşitli nedenlerle kaygı, korku ve endişeye düşen vatandaşlara moral ve motivasyon desteğinde bulunuyor.

Vefa Sosyal Destek Grupları, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda; maaş teslimi, alış-veriş talepleri, gıda yardımı ve hijyen paketi dağıtımı da devam ediyor. Bu kapsamda 14 nisan 2020 tarihi itibariyle Düzce merkez ve ilçelerde toplam 11.596 vatandaşa ulaşılarak talepleri karşılandı.

Yorumlar (2)
Gürol 1 yıl önce
Mâşallâh, iyi ki varsınız, Rabbimiz eksikliğinizi göstermesin. Sosyal medyada size dil uzatan soytarılar sizin moralinizi bozmasın. Bu toplumun hamuru da mayası da suyu da sizsiniz. Siz üretirsiniz onlar tüketir.
Dilara y. 1 yıl önce
evde oturmayı öğrenemediğimiz sürece bu daha çok kişiye bulaşacak! şuan size yada sevdiklerinize bulaşmamış olması durumun ciddiyetinde bir hafiflik olduğu anlamına gelmiyor! Oturun artık eviniz de el kadar yer herkese bulaşsın mı istiyosunuz
16°
az bulutlu