banner851

banner614

ACAR: HALKIMIZIN SAĞLIĞI VE GÜVENİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

banner619

Düzce’de kırmızı ve beyaz etin öncü firması Olgun Kırmızı Beyaz, sektörde ki 30’uncu yılını kutluyor. Olgun Kırmızı – Beyaz firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Acar, sektörde 30 yıl boyunca her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutuklarını söyledi.

banner846
Düzce 30.04.2020, 17:30 30.04.2020, 18:42
4909
banner844

30 Nisan 1990 yılında Düzce’de Tanju ve Okan Acar kardeşler tarafından kurulan, sağlıklı ve kaliteli beyaz etle vatandaşların güvenini kazanan, hafızalara Olgun Piliç markası ile kazınan Olgun Kırmızı Beyaz Firması, 2015 yılında kırmızı et sektörüne de girmişti.

30 yıldır kalitesi ve güveninden ödün vermeyen Olgun Kırmızı Beyaz firması, üretimini yaptığı kırmızı ve beyaz et sektöründe Düzce’nin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Olgun Kırımızı ve Beyaz Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Acar, Öncü Haber’e yaptığı açıklamada, “30 yıla gelmek bizim sektörde pek kolay olmuyor. Dürüstlükle, doğrulukla, titizlikle, kaliteden ödün vermeden bugünlere geldik. 1990 yılında Olgun Piliç’i Düzce’de kurup, bu sektöre ilk adımımızı attık. Daha sonra Batı Karadeniz bölgesinde 7 ilde faaliyet gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. 2015 yılında kırmızı et sektörüne girdik. Şu anda firma olarak kaliteli ve sağlıklı kesim yapıyoruz. Halkımızın güveni ve sağlığı bizler için çok önemli. Bu nedenle çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.” dedi.  

Yorumlar (6)
Aa 1 yıl önce
Haber adı altında reklam yapın. Düzce’de yok mu hiç 30 yılını dolduran işletme? Siz benim yorumlarımı yayınlamamaya devam edin.
Mustafa Yılmaz 1 yıl önce
Evet başladıklarında kanat ı bedeva veriyorlardı taki Hacıdayı Mustafa Düzce ye gelene kadar. kanat ı en değerli beyaz et yaptı
Oktay 1 yıl önce
Öncü tv sende işin gücün yok olgunun reklamınımı yapıyorsun Olgun okadar kaliteli bir firmaysa ramazandayız 300 tane tavuk dağıtsında görelim olgunluklarını
Erdal ergin 1 yıl önce
Daha nice 30 yillar temenli ederim
hamza 1 yıl önce
Bu nasil bir haber yahu anlamadim
Alaattin 1 yıl önce
Allah nice uzun yıllar çalışmayı devam etmeyi nasip etsin inşallah hayırlı ve bol kazançlar dilerim hakikaten taktirde şayan bir firmasının Tanju ve Okan acar kardeşler
25°
parçalı az bulutlu