banner851

banner614

“ARABALARIMIZ YAKINDA HURDAYA ÇIKACAK”

Darıcı Mahallesi ile Sinirci Köyü arasında bağlantıyı sağlayan yolda yapılan kanalizasyon kazısı, aylardır bozulan yerlerin onarılmaması yüzünden yolu kullananlar için çileye dönüştü.

Düzce 15.07.2021, 13:00 15.07.2021, 17:34
1271

Düzce’de alt yapı için kazılıp onarılmayan yollar sürücülere zor anlar yaşatıyor. Bozuk yolların aylardır düzeltilmemesine tepki gösteren vatandaşlar, hizmetin geç gelmesinden bıktıklarını ifade ediyor.

Bu kez yol tepkisinin adresi merkeze Darıcı Mahallesi oldu. Mahalle ile Sinirci Köyü arasında bağlantıyı sağlayan yolda aylar önce yapılan kanalizasyon kazısı sonrası bozulan yerler onarılmadı.

Köstebek yuvasını andıran yolun ne zaman eski haline döndürüleceğini sorgulayan vatandaşlar, bozuk yollarda ilerleyen araçlarının bu durumdan olumsuz etkilendiğine dikkat çekti.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdiği mesaj ve eklediği fotoğraflarda yaşadıkları sıkıntıya parmak basan mahalle ve köy sakinleri, “Burası Darıcı Mahallesi ile Sinirci Köyü arasında bulunan yol. Kanalizasyon boruları yerleştirildi ve kaç aydır yolumuz yapılmadı arabalarımız yakında hurdaya çıkacak. Yayınlarsanız çok sevinirim, inşaallah sesimize ses olursunuz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (3)
Yorumcu 5 ay önce
Burası Türkiye çok normal
Aa 5 ay önce
Yeni Vakıf Köyü de aynı durumda. Welcome to Düsceee
Duzceli 5 ay önce
Sdc burasimi duzcenin her yeri böyle yollari bozuk boluya gidin bakin