banner851

banner614

AVM ÖNÜNDE AÇILDI

banner619

Düzce şehir merkezindeki alışveriş merkezi önünde yöresel ürünler pazarı açıldı. Biber salçasından ev makarnasına, pestilden fıstığa Türkiye'nin birçok iline özgü yiyeceklerin satışa sunulduğu pazara, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

banner846
Düzce 28.09.2019, 15:00 28.09.2019, 17:29
2022
banner844

Düzeliler'in yöresel yiyecekleri aynı anda toplu olarak bulabilecekleri yöresel ürünler pazarı dün Krempark Alışveriş Merkezi önünde açıldı. Türkiye'nin bir çok iline özgü lezzetlerin yer aldığı pazara vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Ankara, Hatay, Amasya, Trabzon, Aydın, Kocaeli, Gümüşhane ve Malatya'nın yöresel ürünlerinin yer aldığı pazarda, yüzlerce organik ürün stantlardaki yerini aldı.


Girişimci kadınların el emeği ürünleri olan salça, ev makarnası, pestil, tarhana ve peynirin yanı sıra zeytinyağı, fıstık, baklava, Beypazarı kurusu, incir ve zeytin de satışa sunuldu.


Pazarda satılan tüm ürünlerin el emeği ve doğal olarak halka sunulduğunu belirten, stant sahipleri, bu akşam sona erecek yöresel ürünler pazarına tüm halkı davet etti.

 
Yorumlar (4)
Meçhul Kahraman 2 yıl önce
Akif bey /bayan /velet ne istiyorsun bu insanların çoğunun vergi levhası var ve vergilerini ödüyorlar senin gibi salla başı yala başı yapmıyorlar bileklerinin hakkı ile alıyorlar
Dolma 2 yıl önce
Dün patlıcan dolması aldim 1tanesinin üstü kuflenmisti. Allahtan fark edip yemedik.
Akif 2 yıl önce
Vergi yok bişey yok.kirasını ödeyen esnafa yazık değil mi?hijyen olmayan açıkta satış yapılıyor
CİHAT 2 yıl önce
Bu ürünler Düzce'de bulunmuyordu.! ne iyi etmişler. İlgili kurumlar Düzce esnafına uyguladıkları denetimi yapmışlar mı? Nasıl olsa hafta sonu,denetim kurumları da tatilde. Oh ne ala memleket. Esnaf,Oda aidatlarını ödeyebiliyor mu? diyen yok. Ticaret odası ve esnaf odaları nerede?