banner615

banner614

banner701

“BAĞIMLILIK GENÇLERİMİZİ TEHDİT EDİYOR”

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında ‘Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’ yapıldı.

Düzce 13.11.2020, 17:00
969
“BAĞIMLILIK GENÇLERİMİZİ TEHDİT EDİYOR”
banner785

Düzce’de, Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı, Vali Cevdet Atay başkanlığında yapıldı. Düzce Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Atay’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, daire müdürleri, ilgili kurum amirleri katıldı.

Toplantı da konuşan Vali Cevdet Atay, uyuşturucuyla mücadelenin tüm kesimlerin katıldığı bir seferberlik ruhuyla yapılması gerektiğini ifade ederek “Bağımlılık gençlerimizi, geleceğimizi tehdit eden toplumsal sorundur” dedi

Toplantı, yapılan sunumların ardından bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirlerin görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Vali Beyin dikkatine. 2 hafta önce
VALI BEY Pandemi hastanesinde calisanlara esnek calisma getirilsin.Cunku Covidliler henuz iyilesmeden ise basliyor ve diger kisilere bulastirma riski cok fazla.Heryerde olan bu esnek calisma neden Duzce pandemi hst.nde yok.Kisilere ise basladiklarinda test yapilmiyor ve bir arada calisiliyor.Kisi kendini ne kadar koriyacak.Herkesin ailesi var hastasi var.Bu konu ile ilgilenirseniz seviniriz.
16°
kapalı