banner851

banner614

BALKONDAN ŞARKI SÖYLEDİLER

banner619

Düzce'de korona virüs sebebiyle sokağa çıkması yasaklanan 20 yaş altı çocuklar, balkonlarında şarkılar söyleyerek birbirlerine moral verdiler. Çocukların eğlendiği o anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

banner846
Düzce 12.04.2020, 12:15
2551
BALKONDAN ŞARKI SÖYLEDİLER
banner844

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) pandemisi tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığınca 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı olanlar ve 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkmaları yasaklandı.

Okullarından ve arkadaşlarından uzak kalmak zorunda kalan çocuklar da bu süreçte bir nebze olsun eğlenebilmek için yeni formüller bulmaya başladı. Düzce merkeze bağlı Fatih Mahallesi’nde bir sitede yaşayan çocuklar, sokakta bir araya gelemeyince balkonlarına çıkarak eğlenceli dakikalar yaşadı.

Moral etkinliğinde hoparlörden açtıkları rap şarkısına balkonlarında eşlik eden çocuklar, keyifli vakit geçirerek birbirlerine moral verdi. Çocukların rap şarkısı bitince hep bir ağızdan 'evde kal Türkiye' diyerek vatandaşlara çağrıda bulunmaları da dikkat çekti.

Yorumlar (2)
DÜZCELİ 1 yıl önce
Birazda bilimi düşünebilseniz allah zaten bir şekilde herkesin gönlüne göre veriyor .
Murat 1 yıl önce
keşke çocuklarımızın evlerde kaldığı bu günlerde;çocuklarımıza peygamberimizi,islamı tevhidi öğretebilse idik lakin çocuklarımız tv internet oyunlarla vakit öldürüyorlar.ALLAHIM ümmeti muhammede yardım et!
23°
açık