banner614

BAŞKAN ÖZLÜ 'DEN 'SORUNLARI ÇÖZÜN' TALİMATI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin gelişimi ve büyümesine yönelik projelerinin yanında her kesimden esnafın sorunlarının çözümü noktasında da çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Özlü, bu kapsamda taksici esnafının ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda talimat verdi.

Düzce 13.11.2020, 12:45 13.11.2020, 12:36
1668
BAŞKAN ÖZLÜ 'DEN 'SORUNLARI ÇÖZÜN' TALİMATI
banner785

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, Başkan Özlü’nün talimatları doğrultusunda taksici esnafının ihtiyaçları ve eksikliklerinin giderilmesi hususunda çalışmalarına başladı.

Tuncer,  Çoban taksi durağının ön kısmının araç- giriş çıkışında sorun yaşanması yönündeki şikâyetlerin, belediye ekipleri tarafından zeminin iyileştirilmesi ve asfaltlanmasını sağlayarak giderildiğini bildirdi.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Başkan Yardımcısı Tuncer, “Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ nün talimatlarıyla taksici esnafımızın sorunları için harekete geçtik. İlk olarak esnaflarımızla bir toplantı gerçekletirdik. İhtiyaçlar noktasında yol haritamızı belirledik. Isınma, lavabo ve durakların durumuna yönelik sorunların çözümüne kavuşması için çalışmalarımız da devam ediyor  “dedi.

banner844
Yorumlar (4)
Düzceli 3 ay önce
Cengiz doktor,ortalık hastalıktan kırılıyor sen neyin peşindesin bumu senin yeminin.
Haksızlık 3 ay önce
devlet adamı okutmuş genel cerrah yapmış maddi manevi zenginlestirmis ama adam belediyede yatiyo geziyo taksiciletle8le lak lak. Millet hastanede 1 ay sıra beklesin
Murat 3 ay önce
Bir de düzgün araba sürse bu taksiciler.
Sanki araba yarışına katılmış gibi sürüyorlar.
Esnaf 3 ay önce
Çalışmayı Cengiz bey bizzat takip etti iş bitene kadar ayrılmadı.seviyoruz kendisini
hafif kar yağışlı