banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ: İHTİYAÇ DUYDUKLARI HER AN YANLARINDAYIZ

Düzce Belediyesi, Mahalle muhtarlarının vatandaşlara daha modern ve daha sağlıklı bir ortamda hizmet verebilmeleri için 8 mahallede yeni muhtarlık hizmet binasını faaliyete geçirdi. İhtiyaç duyulan 10 mahallede ise yeni muhtarlık hizmet binaları yapılacak.

Düzce 04.08.2021, 09:30 04.08.2021, 09:52
600
BAŞKAN ÖZLÜ: İHTİYAÇ DUYDUKLARI HER AN YANLARINDAYIZ
banner986

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin yönetiminde belediyenin yoldaşı konumunda bulunan mahalle muhtarlarının daha sağlıklı ve modern şartlarda hizmet verebilmeleri adına yapılan çalışmaların devam ettiğini söyledi.

“Muhtarlarımızın şehrimiz için ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz”

Bir şehrin gelişimi ve değişimi hususunda muhtarların olmazsa olmazların başında geldiğini belirten Başkan Özlü, belediye olarak her zaman muhtarların yanında olduklarını ifade ederek, “Muhtarlarımızın şehrimiz için ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Sağlıklı ve nezih bir ortamda vatandaşlarımıza hizmet vermeleri noktasında hemfikiriz. Bu kapsamda Burhaniye, Şehit Murat Demir, Mergiç, Kazukoğlu, Çavuşlar, Çamköy, Darıcı ve Yenimahallelerimizde yeni muhtarlık binalarımızı tamamlayarak teslim ettik” dedi.
 


“Muhtarlık İşleri ile Fen İşleri Müdürlüğümüz iş birliği içerisinde”

İlerleyen günlerde 10 mahalleye daha yeni hizmet binası kazandırma yönünde planlamalarının yapıldığını kaydeden Başkan Özlü, “Muhtarlık İşleri ile Fen İşleri Müdürlüğümüz iş birliği içerisinde bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Yer tespitlerinin ardından; Camikebir, Terzialiler, Tokuşlar, Şehit Kemal Işıldak, Beyciler, Yahyalar, Sarayyeri, Çiftepınarlar, Soğukpınar ve Akpınar Mahallelerimizin de yeni muhtarlık binalarının yapımına başlayacağız” şeklinde konuştu.

Öte yandan muhtarlık binalarının giderlerine de destek olduklarını kaydeden Başkan Özlü Düzce Belediyesinin ihtiyaç duyulduğu her an mahalle muhtarlarının yanında olduğunu ifade etti.

Yorumlar (2)
Duzceli 1 yıl önce
Hic gerek yok muhtarlik binalarina gereksiz
süreyya 1 yıl önce
muhtarlarda o kadar çok çalışıyorlarki sanki çoğu sadece kendine oy verenlerle ilgileniyor,oy vermeyenleri bırak dinlemeyi yüzlerine bakmıyorlar.yazık ne hale geldik herkes hava atma peşinde
23
açık