banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye önceliklerinin işçinin hakkını alnının teri kurumadan vermek anlayışıyla her zaman işçilerin hakları olduğunu belirten Özlü, “Onların sorunlarına çözüm bulmak öncelikli görevlerimizdendir” ifadelerini kullandı.

banner846
Düzce 01.05.2021, 10:30 01.05.2021, 14:08
300
banner844

Birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda tüm kesimlerin birleştiğini kaydeden Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bu dayanışma gününde bizlere düşen sadece bugün değil her zaman işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaktır. İşçilerimizin dertleriyle dertlenmek, onların sorunlarına çözüm bulmak öncelikli görevlerimizdendir” diye konuştu.

‘İŞÇİMİZİN DESTEKÇİSİ OLDUK’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şöyle devam etti:

Düzce Belediyesi olarak, işçilerimizin sosyal ve kişisel haklarını en iyi şartlarda alabilmesi için işçi sendikalarıyla anlaşmalı protokolümüzü imzaladık. İşçi kardeşlerimizi üzmedik. İşçilerimizin her zaman yanlarında, destekçisi olduk ve sorunlarına çözüm bulduk. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biliyoruz ki işçinin emeği, alın teri kurumadan verilmelidir. Her ay maaşlarımızı ve mesailerimizi düzenli olarak ödüyoruz. Kurumumuzda önceliğimiz işçi kardeşlerimizin haklarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle lokomotif güç oluşturan tüm işçi kardeşlerimizin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, bu anlamlı günün birlik ve dayanışma ruhu içerisinde geçirmelerini temenni ediyorum”

Yorumlar (4)
Düzceli 3 ay önce
Başarılı başkan işçi giderleri altında ezilmeyen bir belediye olduğunu bu covit zamanında gösterdi hesapsız işler yapanda maaş odeyemiyor emekligi gelmişler emekli olsada bu bayramı gençler işsizler de kutlasa artık gençlere fırsat verin başkanım
Duzceli vatandas 3 ay önce
Tabi tabi inanilmaz destek oldular mesela mesaileri kaldirdilar hic hakkimizi yemediler
Ee 3 ay önce
Tamamda başkan zam yapın pandemide eridi para khk dan geçenleri kadroya alin eşit işe eşit ücret
Emekçi 3 ay önce
Sayın Başkanım Allah razı olsun sizden..Maaşlarımızı bu Pandemi sürecinde hiç aksatmadan ödediniz bu zor şartlarda .Size çok Teşekkür ederiz...