banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ, MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcelilerin sorunlarını ve taleplerini birebir görüşerek dinlemeye devam ediyor.

banner846
Düzce 28.08.2019, 09:43 28.08.2019, 18:19
1267
banner844

Başkan Özlü, son olarak mahalle muhtarlarını belediye meclisinde ağırladı.

Mahalle ziyaretleriyle hem mahallelileri hem de muhtarları bizzat dinleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle muhtarlarını belediyeye davet etti. Meclis salonunda muhtarlarıyla toplantı yapan Başkan Özlü, birim müdürlerini de yanına alarak merkeze bağlı mahallelerin ihtiyaçlarını tek tek dinledi.Görüşme hakkında kısa bir açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şu ifadelerde bulundu:

“Mahalle Muhtarlarımız ile belediye meclis salonumuzda bir araya geldik. Tüm birim müdürlerimizin de katıldığı toplantı ile muhtarlarımızın şikayetlerini teker teker dinleyerek çözüm konusunda yapabileceklerimizi istişare ettik.”HABER: M.KADAŞ 

Yorumlar (15)
Adore81 2 yıl önce
ne olmuş görüşmüşse.C.başkanı da görüşüyor hatta bizim muhtarı ben de görüyorum kahvede de yüzüme nurmu geliyor.asli yetkilerini elinden alan kim? mühür silah sevici topluluğu itibarına iş yapacak muhtarın zaten ihtiyacı yok.
poyraz 2 yıl önce
Körpeşler de Kaldirim Yok Daha yeni acilan Hiz Pisti Gibi
darıcılı 2 yıl önce
ne kadar şalşakci muhtar var ya başta bizimki
mağdur 2 yıl önce
ŞEHİR MERKEZİNDE OTURMAMIZA RAĞMEN HİZMETTEN YARARLANAMIYORUZ. SANCAKLAR MAHALLESİNDE DOĞALGAZ VERİLEMEYEN SOKAKLAR VAR KIŞ GELİYOR SOBA YAKMAK İSTEMİYORUZ. DOĞALGAZI İSTİYOUZ. DOĞALGAZ KABALAK'A KADAR GİTTİ ŞEHRİN GÖBEĞİNDEKİ SANCAKLAR MAHALLESİNE GELMEDİ.
vatansever 2 yıl önce
Muhtarların karşılayan sn. özlü belediye meclis toplantısına bir kere katılmadı..onu kınıyorum.
ABC 2 yıl önce
KOÇYAZI MAH. Muhtarı. Toki'de yeni açılan okulun yolu nerede ise bir yıl oldu hala asfalt yapılmadı. Haberin var mı? Haftaya okullar açılacak. Hatırlatayım dedim.......
Aa 2 yıl önce
Muhtarları bu kadar kaldırmayın. Bakın, yazıyorum, yakında muhtar ve halk arasında kavgalara şahit olacaksınız. Daha önce bunu devlet hastanesi için de yazmıştım. Nikim belli, yorumlarımı araştırın. Muhtar kendini padişah sanmasın!
//// 2 yıl önce
ben muhtardan şikayetciyim.Nerde afganı nerde suriyelisi varsa mahalleye doldurdu....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın