banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN YATIRIMCILARA ÇAĞRI

banner619

Kente yeni cazibe merkezleri kazandırmak için kolları sıvayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Muncurlu Park Gölet için yatırımcılara çağrıda bulundu. Başkan Özlü uygulanacak olan projenin detaylarını paylaşarak bölgenin en gözde mesire alanlarından biri olacağını söyledi.

banner846
Düzce 30.06.2021, 14:07 01.07.2021, 17:35
2327
banner844

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşların kaliteli vakit geçirebileceği yeni sosyal alanlar kazandırılmasının yanında turizm anlamında da Düzce’nin hak ettiği noktaya ulaşması için projeler üretiyor. Başkan Özlü, bu kapsamda, Düzce Belediyesi tarafından 20 yıllığına kiralanan ve projesi hazırlanan Muncurlu Park Gölet’in yatırımın gözdesi olacağını söyleyerek, yatırımcılara çağrıda bulundu.

Kentin cazibe merkezi sayısını artırmak, turizm potansiyelini öne çıkarmak ve yeni yatırımların önünü açmak için projeler üreten Düzce Belediyesi, C Tipi Mesire Alanı statüsünde bulunan Muncurlu Park Gölet için yeni yatırımcılar arıyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Orman İşletme Müdürlüğü’nden 20 yıllığına kiralanan ve projesi hazırlatılan mesire alanının yatırıma açılmasıyla hem Düzce hem de bölgenin gözde mekânlarından biri olacağına işaret etti.

TURİZME KATKISI OLACAK

2021 yılının Turizm Yılı olarak belirlendiğini ve ildeki tüm turizm potansiyeli olan alan ve mekânların da buna göre yeniden düzenlenerek açılmasının hedeflendiğini kaydeden Başkan Özlü, “ Sosyal yaşam alanlarını artırarak alternatifler üretmeye çalışıyoruz. Düzce’miz turizm açısından çok zengin. Biz de bunu en iyi şekilde değerlendirerek hemşerilerimize ve il dışından gelecek olan misafirlerimizin kullanımına açmak istiyoruz. Muncurlu Park Gölet’i de 20 yıllığına kiraladık ve sosyal yaşam alanlarına bir alternatif daha ekledik.

Cazibe merkezi olacağına inandığımız bu alanın, yatırımcı eliyle ilimizin turizmine alternatif bir değer olarak kazandırılmasını istiyoruz. Yatırımcı projesi hazır olan alanda düzenlemeler yaparak vatandaşlarımıza çok yönlü bir şekilde hizmet edecek. Böylece kazan-kazan sistemi ile başta Düzce ve bölgemiz olmak üzere esnaflarımız, vatandaşlarımız ve tabii ki yatırımcı kazanmış olacak” ifadelerinde bulundu.

149 DÖNÜMDE İNŞA EDİLECEK

149 dönümlük alanı kapsayan arazi içerisinde spor tesis alanları, VİP misafirlere yönelik tesis, serbest oyun alanları, gözlem kuleleri, 2 bin kişilik amfi, piknik alanları, zip-line hattı, otopark, lokanta ve düğün salonu ile bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek olan Muncurlu Park Gölet, Düzcelilere kazandırılacak.

Yorumlar (9)
Onlar biliyor 3 hafta önce
Kendi elimle proje verdim 2.5 milyon maliyet raporu hazırladım 50 kişi istihdam dedim proje mi çaldılar telefona bile bakmıyorlar ondan sonra hamdolsun
Asabi 3 hafta önce
Belediye neden proje yapıyor? İşletmeciler projeleri ile yarışsınlar. Aksi takdirde belediye veya orman işletmesi tarafından yapılanlar işletmecinin ihtiyacına cevap vermediği için yıkılıyor. Yazık günah!
Ersin 3 hafta önce
Hayırlı olsun insaallah sözde kalmaz
Düzceli 3 hafta önce
Proje güzel gözüküyor umarım yapılır. Çok geç bile kalındı…
Madur 3 hafta önce
Tamam proje hazır dediyse orasına birileri çökecek demektir bunların zihniyeti bu çünkü
ss.alın 3 hafta önce
Gözlem kulesi yapıp metruk hastaneye bakacağımıza, ortasından bir asma köprü geçiripte 'köprüden geçti gelin' eşliğinde evlenme dairesinden çıkanlara anı olsun.
leo 3 hafta önce
şehrin merkezinde de dışında da beton değil yeşil parklar istiyoruz!
YAVUZ0881 3 hafta önce
Yalanın batsın yalancısın herhalde yalandan besleniyorsunuz yalan sizin gibilerin gıdası olsa gerek elle tutulur gözle görünür ne hizmetiniz oldu 40 senedir düzcede sizin zihniyettekilerin ettiklerini yazmaya kalksak burdan ardahan gözükür dalaveralar filim firildaklar gibi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın