banner851

banner955

BELEDİYE VE BAŞSAVCILIK PROTOKOL İMZALADI

Düzce Belediyesi tarafından Düzce Adalet Sarayı’nda kullanılmak üzere 1 adet araç ve iki şoför tahsis edildi. Araç tahsisi işbirliğine dair protokol Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik arasında imzalandı.

Düzce 29.09.2021, 16:30
1308
BELEDİYE VE BAŞSAVCILIK PROTOKOL İMZALADI

Düzce Belediyesi ile Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı arasında Düzce Adliyesi Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüğüne Araç Tahsisi için İşbirliği Protokolü imzalandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi olarak her zaman mağdurların yanında olduklarını ifade ederek, beş yıl süreyle yürürlükte olacak protokol kapsamında müdürlük bünyesinde kullanılmak üzere araç tahsisi gerçekleştirileceğini söyledi.

Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde düzenlenen imza töreninde konuşan Başsavcı Çelik, imzalanan protokolle birlikte mağdurlara yönelik faydalı ve etkin bir yardımda bulunulduğunu söyleyerek Başkan Özlü’ye teşekkür etti.BELEDİYE TARAFINDAN BİR ARAÇ VE 2 ŞOFÖR TAHSİS EDİLDİ

Başkan Özlü, Düzce Belediyesi’nin her kesimin yanında olduğunu söyleyerek, “Düzce’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın probleminde, talebinde yardımcı olmayı sürdürüyoruz. Bugün Başsavcılığımız ve Belediyemiz arasında son derece faydalı bir protokole imza attık. Adli destek görevlileri sosyal inceleme taleplerini yerine getirirken artık daha hızlı hareket edebilecekler. Ekiplerin ev ve sosyal çevrelerinde yapacakları incelemeler ile mağdurların işlemleri için adliyeye getirilip sonrasında ikametlerine bırakılmaları gibi hizmetlerde kullanılmak üzere bir adet hizmet aracını ve 2 şoförü belediye olarak tahsis ediyoruz. Beş yıl süreyle yürürlükte kalacak olan protokolün her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından, hazırlanan protokol, imzaların atılmasıyla yürürlüğe girdi.

 


 

Yorumlar (1)
Asabi 1 yıl önce
Düzce belediyesi adalet bakanlığından daha zengin galiba. Mağdurlara da tahsis yok memurlara tahsis var. Kimin akli ile dalga geçiyorsunuz
Yeni Sayımız