banner851

banner955

“BU KAHRAMANLIK BİZLERE DE BÜYÜK SORUMLULUKLAR YÜKLEMİŞTİR”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Sarıkamış Harekâtının 107. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Düzce 23.12.2021, 12:05
230
“BU KAHRAMANLIK BİZLERE DE BÜYÜK SORUMLULUKLAR YÜKLEMİŞTİR”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Sarıkamış Harekâtı’nın 107. yıl dönümünde vatanımızın müdafaası için her türlü zorluğa göğüs geren, kahramanca şehadete yürüyen aziz ecdadımızı sevgiyle, saygıyla ve rahmetle anıyorum”dedi.

Başkan Keskin mesajında şu ifadelere yer verdi; “Birinci Dünya Savaşında Kafkas Cephesinde yaşanan ilk ve en büyük kara harekâtı olarak tarihe geçen Sarıkamış Harekâtı, zor hava şartlarına aldırmadan vatanları için donarak can veren 90 bin askerimizin şehadete erdikleri bir hadise olarak hafızalarımıza kazınmıştır. Bu harekât bizlere Mehmetçiğin vatanı için her koşulda gözünü kırpmadan mücadeleye hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir. Memleketin dört bir yanından gelen bu kahraman askerlerimiz olabilecek en zor koşullarla karşı karşıya kalmalarına rağmen tereddüt etmeden vatan için mücadele etmişlerdir. Bu mücadelenin kutsallığı ve kahraman askerlerimizin cesareti bizlere de büyük sorumluluklar yüklemiştir. Bugün de bizler bu fedakârlığın bilincinde olarak onların izinde birlik ve beraberlik içerisinde vatan için her koşulda çalışmak durumundayız. Bu vesileyle Sarıkamış Harekâtı’nın 107. yıl dönümünde vatanımızın müdafaası için her türlü zorluğa göğüs geren, kahramanca şehadete yürüyen aziz ecdadımızı sevgiyle, saygıyla ve rahmetle yad ediyorum. Ruhunuz şad mekânınız cennet olsun.”

Yorumlar (1)
Madur 12 ay önce
Ben olsam bundan bir daha bahsetmem bu olay ülkemizin büyük kayıpı ve zaafı bu kadar mı insanlarının hayatıyla oynamak bari artık sussunlar da kabuk bağlamış yarayı her yıl kopartmasalar
Yeni Sayımız