banner851

banner955

CHP’LİLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜ AKKAPLAN’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı. Partililer, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan’ı ziyaret etti.

Düzce 07.04.2022, 17:10 08.04.2022, 10:34
873

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftası’nda polisleri unutmadı.

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, İl Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan ve yönetim kurulu üyeleri Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan’ı ziyaret eden CHP’liler, onun nezdinde tüm polislerin günün kutladı ve görevlerinde başarılar diledi.

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, polislerin fedakarca görev yaptığını söyleyerek, “Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıldönümünü kutluyoruz. Vatanı ve milleti için canını feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anarken, gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyoruz.” dedi.

Yorumlar (1)
Recep 8 ay önce
Sayin emniyet Mudurumuze Tavsiyem..Chp nin girip ayak bastigi yerleri Lutfen Dezenfekteli Bir sekilde Mikroplari cikacak sekilde Yikayalim temizleyelim.dezenfekte edelim..Biliyosunuzki Chp demek..HdpPkk demektir..Bu ulkeye ait deildir Bu partiler.
Sehit asker polislerimizi katledenler .Chpnin destekledigi orguttur..Nokta
Yeni Sayımız