banner851

banner614

DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Düzce’yi temsil eden ve başarılı performansıyla yarışmayı üçüncü olarak tamamlayan Ayşe Yüksel, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti.

banner846
Düzce 01.07.2021, 16:55 02.07.2021, 16:58
4370
banner844

TV 8 ekranlarında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı ve sunuculuğunda yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında üçüncü olarak büyük bir başarı elde eden Düzceli Ayşe Yüksel, memleketine döndükten sonra başladığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Yarışmada ortaya koyduğu performans ve düzgün karakteriyle milyonların kalbini fetheden Ayşe, son olarak kendisine olan desteklerinden ötürü Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleşen ziyarette Ayşe Yüksel, yarışma esnasında Düzce Belediyesi nezdinde desteklerinden ötürü Başkan Özlü’ye teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dr. Faruk Özlü, Ayşe ile yarışmada yaşadıklarıyla ilgili bir süre sohbet etti. Elde ettiği başarıdan ötürü Yüksel’i tebrik eden Başkan Özlü, bundan sonraki hayatında başarı dileklerinde bulundu.

Yorumlar (11)
Harbi Adam 3 hafta önce
başkan bey! bu güne kadar kaç tane esnafı ağırladın hal hatır sordun dertleşdin merak ediyorum sana oy veren Düzceliler adına ?
makamının hakkını ver başkan bey , çık dışarı biraz halkı esnafı dolaş çayını çorbasını iç bi dinle bakalım ne haldeler nasılsınız diye bi kere sor bi zahmet,GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ Yapın bir kere be
Erhan pekçetin 4 hafta önce
memleket için bir cacığa yaramaz bir çocuğu ağırlayacağına esnafı ağırla sanayicileri ağırla düzce için birşeyler yap yeter artık.
veli 4 hafta önce
meyve veren ağaç taslanir mis . Adam ugrasiyo birseyler yapiyo ama tabi gormek isteyene
vatandaş 4 hafta önce
ağlanacak halimize gülmek geldi içimden.
nuri candemir. 4 hafta önce
sanki bu kız çok önemli bir yarışmaya katıldıda herkes kabul ediyor.ne yani survior bu insanlara ne veriyor anlamış değilim.hayatımda bir kez bile izlemedim yazıktır o geçen zamana.
Restern 4 hafta önce
Ayşeyi çekemeyenler aynaya baksın. Siz hiç ekran önünde zorlu yarışmaya katıldınız mı? Var mı cesaretiniz? Gerçi sizi elemelere bile almazlar. Bu kız üç dört dalda lisanslı sporcu. Düzce'nin gururu. Ötede oynayın.
Mert Çetinkaya 4 hafta önce
düzcenin gururu diyen cahil aptal ne yaptı olimpiyatlarda falan mı yarıştı boş boş konuşma.
Kıskananlar 4 hafta önce
Neden kıskanıyorsunuz? Sizlik birşey yok. Kız 3. Olmuş yarışmada başarıdır bu. Apartmandan inip sıcağı bahane ederek bakkala gidemeyenler, çalışmamak için ağlayanlar nedense Ayşeyi kıskanıyor. Ayşe on tane hımbıl adamdan daha sağlam ötesi berisi yok!
Vaaah Düzcem :((( 4 hafta önce
Seçilmeniz için her şeye rağmen size oy verenleri de ağırlasanız keşke bay başkan!!!
vatandaş 4 hafta önce
Size müstehaktır sayın vatandaş. Bu adamdan bir beklentiniz varsa boşuna.
Bay Başkan :))) 4 hafta önce
Harikasın dostum. Cuk diye oturmuş...
BAY BAŞKAAAN :))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın