banner851

banner614

“DİKKATLİ OLMALIYIZ…”

Düzce Valisi Cevdet Atay, Koronavirüs salgını nedeniyle Düzceli vatandaşlara uyarılarda bulundu. Vali Atay yaptığı açıklamada, özellikle mevsimsel olarak havaların soğuması nedeniyle kapalı alanlarda yoğunlukların artacağına dikkat çekerek, sosyal mesafe kuralına uyulması gerektiğini belirtti. Atay ayrıca; Düzce halkına salgına karşı alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusundaki çağrısını yeniledi.

banner619
Düzce 18.10.2020, 16:38
3599
“DİKKATLİ OLMALIYIZ…”

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 Salgını tehdidi devam ediyor. Türkiye’de alınan tüm tedbir ve önlemlere rağmen, vatandaşların kurallara uymaması, vaka sayılarında ve salgına bağlı ölüm oranlarında artışa neden oluyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay’da yaptığı açıklamada, Düzceli vatandaşlara salgına karşı uyarılarda bulundu. Özellikle havaların soğumaya başlaması ile birlikte vatandaşların kapalı mekânlardaki yoğunluğun artabileceğini kaydeden Atay, bu tür alanlarda sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesini istedi. Atay Yaptığı açıklamada,  “Kıymetli vatandaşlarımız; Salgınla mücadelede maske, temizlik ve mesafe kurallarına uyma konusunda çok dikkatli olmalıyız. Saygıdeğer hemşehrilerimiz, Sonbahara girdik, kış yaklaşıyor. Özellikle tüm kapalı yerlerde ve yoğunluğun arttığı alanlarda fiziki mesafe kuralı noktasında daha dikkatli olmalıyız. Salgında hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. İnşallah birlikte başaracağız” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
İsimsiz 12 ay önce
Kapalı alanlardaki yoğunlaşmaya dikkat çekeceğinize anıt parkdaki çadırları kaldırın millet