banner851

banner614

DURAKLAR ARTIK DAHA TEKNOLOJİK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün toplu taşıma sistemini sil baştan değiştirmesi ile birlikte, ulaşım ağı her geçen gün daha kullanışlı hale getirilmesi için çalışmalar sürüyor. Düzce Ulaşım A.Ş. tarafından otobüs duraklarına entegre edilen bilgilendirme ekranları ile otobüslerin hareket saatleri LED ekranlara yansıtılıyor.

banner619
Düzce 26.01.2021, 14:25
2737
DURAKLAR ARTIK DAHA TEKNOLOJİK

Düzce Belediyesi’nin, kent içi ulaşım sistemindeki araç ve hatları baştan aşağı modern şekilde yenilenmesini ardından ulaşım alanındaki yatırımları devam ediyor.

Düzce Belediyesi iştirak şirketi Ulaşım A.Ş, Düzce Merkez’de otobüs duraklarına yerleştirdikleri bilgilendirme ekranları ile vatandaşların otobüslerin hareket saatlerini anında görmesini sağladı.

Akıllı duraklar, toplu taşıma araçlarında bulunan GPS sisteminden aldıkları anlık koordinat bilgilerini data hattı vasıtasıyla duraklarda bulunan ekranlarda vatandaşların bilgisine sunuyor.

Öte yandan Düzce Ulaşım A.Ş., akıllı telefon ve web uygulaması ile vatandaşların durağa gitmeden otobüsün nerede olduğunu ve durağa ne zaman geleceğini takip edebilecekleri KentKart Mobile uygulamasının da hayata geçtiğini duyurdu.

Yorumlar (14)
Düzce'nin yeşiline ha 8 ay önce
Allah rızası için yeni açtığınız çevre yolunu ağaçlandırın. Milletin yemyeşil arazileri bir sürü meyve ağaçları kesildi. Ortalıkta yeşillik namına birşey kalmadı. Düzcenin havası günden güne kirleniyor. Lütfen geniş geniş yaptığınız kaldırımlara her dem yeşil kalacak ağaçlar dikin. Geçenlerde iski yer altı boruları döşedi. Bütün kaldırım taşlarını, asfaltı mahvetti gitti. Her yer pislik içinde.
halk 8 ay önce
otobüsmü var..Ana cadde var ama minübüsü yok hemde merkezde mimar sinan cd.de..Hastaneye satte bir minubüs geçiyor..
Yorumcu 8 ay önce
Universite hastanesinin onundeki gbi yapinda insanlar sogukta donmasin.yazinda sicaktan fenalik gecirmesin
Şampiyon 8 ay önce
Şehir göbeğinde 2 metre boyunda otobüs durakları 3 kişi oturuyor 50 kişi ayakta yağmur yağdığında düşünmek istemiyorum AK yöneticiler 20 seneye dolduracaksınız hiç mi önünden geçmediniz bir tanesinin yazık günah neler çektiriyorsunuz bu Düzcelilere
Vatandaş murat 8 ay önce
Karınca yazısıyla yazilsaydi yaşlı amcalarımız teyzelerimiz daha iyi görürdü..
CAN 8 ay önce
SAYIN BASKAN TESEKÜR EDERIM BENIM YAZILARIMI OKUYUPDA ULASIMI DIZAYT EDMEN COK GÜZEL HERSEY DÜZCEMIZ ICIN SAG OL BASKAN AKCAKOCA HENDEK SAKARYA ARASIDA YENI MODERN KILIMALI YOLCULUK OLSA SÜPER OLUR BASKANIM
Özkan 8 ay önce
Duraklarda bakiye sorgulama ekranlarını da görmek istiyoruz.
kim kime dum duma.. 8 ay önce
Cedidiye Mh.den hst.neye 1 satte ancak minübüs geçiyor..Bunu dikkate alan yok.Rahmetli muhtardan sonra ilgilenende yok..Yolumu kapatalım..Kaosmu çıksın...Şehir merkezinde mağduru yaşıyoruz güzergah belirleyemen iş bilmeyenler sayesinde...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın