banner851

banner955

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI…

Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Naci Akkaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde, eşi Aylin Akkaş ile kentteki rehabilitasyon eğitim merkezlerini ziyareti sırasında tanıştıkları 9 yaşındaki bedensel engelli çocuğa sürpriz doğum günü kutlaması hazırladı.

Düzce 08.12.2021, 14:55 08.12.2021, 14:29
1382
DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI…

Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Naci Akkaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde, eşi Aylin Akkaş ile kentteki rehabilitasyon eğitim merkezlerini ziyaret ederek özel gereksinimli çocuklarla bir araya geldi.

Doğum gününün yaklaştığını öğrenince…

Akkaş, ziyarette doğuştan bedensel engelli tekerlekli sandalyedeki 9 yaşındaki Senanur Yeşilyurt'un doğum gününün yaklaştığını öğrendi. Bunun üzerine küçük kıza sürpriz doğum günü kutlaması yapmak isteyen Albay Akkaş ve eşi Aylin Akkaş, İl Jandarma Komutanlığı Kadın ve Çocuk Birimi’nin yardımıyla bir organizasyon hazırladı.

Sürpriz doğum günü

Kutlama için Yeşilyurt, okulundan öğretmeni ve ailesiyle özel araçla alınarak İl Jandarma Komutanlığı Sosyal Tesisleri’ne getirildi. Burada kendisi için hazırlanan pastayı gören kız çocuğu ve ailesi, duygulu anlar yaşadı. Senanur,  kendisi için özel hazırlanan pastayı Akkaş çifti ile beraber üfledi.

Mutluluğu ve şaşkınlığı yüzüne yansıyan Senanur ile ailesi kızlarının doğum gününü kutlayan jandarma ekiplerine teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Gölyakalı seyfi 13 ay önce
Komutanıma çok teşekkür eder Allah onu darda koymasın Yüreği temiz insan
Yeni Sayımız