banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Düzce Belediyesi şehir merkezinin ana ulaşım akslarından biri olan Uzunmustafa Mahallesindeki Alparslan Türkeş Bulvarı’nda asfaltlama ve yol çizgi çalışması yaptı.

Düzce 16.09.2020, 10:41 16.09.2020, 10:45
836
DÜZCE BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Düzce Belediyesi şehir içi ulaşım güzergahlarını yenilemeye başladı. Uzunmustafa Mahallesi ana akslarından biri olan Alparslan Türkeş Bulvarında önce asfalt kazıma çalışması yapan ekipler, daha sonra bulvara toplam bin 200 ton asfalt serdi. Yol yapım çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri bulvar üzerinde trafik akışının sorunsuz işlemesi amacıyla yol çizgi çalışmalarını da tamamladı. Hava şartlarının uygun olması durumunda yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları belirlenen çalışma planı çerçevesinde devam edecek.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (3)
vatandaş 2 yıl önce
bu düzergahta tırların otobüs ve minibüslerin park yasağı olmalı
belediyeden torpili kim.. 2 yıl önce
Nusr.Mh.323.sokak çıkmaz sokak oldu.Bir araç kiralama firması sahibi ve akrabaları açılacak yola 3 tane ev yapmışlar.Araçlar yandaki boş arsadan geçiyordu.Şimdide arsayıda kapatmış arkadaş arabanın geçeceği yer yok.kaldırımlarada park etmek yasdak deyip kendi araçlarını doldurmuş..eee Belediye nerde..
nusrettinli 2 yıl önce
Nusrttn Mh.323.sokak çıkmaz sokak oldu.Haberiniz varmı yetkililer.Bi araba kiralama şirketi sahibi evini açılacak yola yapmış.Yannda bulunan arsadan araçlar işliyordu şimdi orayıda almış sosyal medyadan bildirmişti.Orayıda kaptmış.Sokak oldu çıkmaz .ne itfaiye ne ambulans girer.Kaldırım işgaliyesini söylemiyorum bile.Nerden torpilli bu kişi.Ya ardsayı yola versin yada yola yaptığı evinin olduğu yeri yola açın.Bu ne ..Kim var arkasında bu kişinin.
22
açık