banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İl genelindeki mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Otlardan kaybolan mezarlıkların ortaya çıkartılması için biçme çalışmaları yapan ekipler, çevreye atılan çöpleri ise bir bir topladı.

Düzce 07.07.2020, 13:27
1067
DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ
banner1032

Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların mezar ziyaretlerini daha rahat ve sağlıklı bir şekilde yapmaları amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında il genelindeki tüm mezarlıklarda yabani ot temizliği, yolların bakım ve düzenleme çalışmaları sürdürülüyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün talimatları doğrultusunda harekete geçen Park Ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin genelindeki tüm mezarlıkların temizlik ve bakım çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını belirtti.

Otlardan kaybolan mezarlıkların ortaya çıkartılması için biçme çalışmaları yapılırken çevreye atılan çöpler ise bir bir toplatıldı.

Mezarlıkların temizliği ve bakımını yaparak istenen görünüme kavuşmasını sağlamaya çalışan ekipler, çalışmaların Kurban Bayramı öncesine kadar tamamlanacağını belirttiler.

banner844
Yorumlar (2)
Murat 2 yıl önce
Ölülerimize sahip çıktınız Allah razı olsun
Salim kavun 2 yıl önce
Bırak Allah aşkına park ve bahçe müdürü pala merkez mezarlığına ne zaman gitsem beddua ediyorum resim var iş yok. Bu süper zeka nerden geldi de bela oldu başımıza
18
parçalı bulutlu