banner851

banner955

DÜZCE BÖYLESİ BİR SEÇİM GÖRMEDİ

Ticaret ve Sanayi Odası’nın güçlü başkan adaylarından, Düzce’nin sevilen iş insanı Ahmet Mutlu’ya destek vermek için Yığılca’dan gelen TSO üyeleri, oylarını kullandı. Yığılca ilçesinde yatırımları bulunan Ahmet Mutlu, “Yığılca benim ikinci memleketim” dedi.

Düzce 02.10.2022, 14:42
5873
DÜZCE BÖYLESİ BİR SEÇİM GÖRMEDİ

Düzce 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nde devam eden Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimlerinde Yığılca İlçesinden gelen 30 kişilik grup, TSO Başkan Adayı Ahmet Mutlu için oylarını kullandı.

Seçimlerin yapıldığı lisenin kapısında karanfillerle karşılanan TSO Üyeleri, Ahmet Mutlu ile birlikte oy işlemleri için binaya girdi. Ahmet Mutlu’ya destek veren grubun içerisinde Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi ve Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın’da yer aldı.

Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Ahmet Mutlu, seçimlerin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini belirterek, “Yığılca’dan bana destek vermek için gelen TSO üyelerine teşekkür ediyorum. Yığılca benim ikinci memleketim. Onları burada görmek beni mutlu etti. TSO Seçimleri, olaysız, birlik ve beraberlik içerisinde geçiyor” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (3)
Masal aynı ama piyonlar d 2 ay önce
Artık ulusal çalışanlarla yola çıkın bırakın şunun adamı bunun adamı oyununu oynamayı, Düzceyi düşünen gerçekten işi bilen iş yapanların olduğu bir oda ilamyi ne zaman kabul edeceksiniz. Ulusal bazda çevresi iyi olan esnaflar var yüzlerine bakan yok, herkes kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor, gerçekleri görün, olayları biliyorsunuz, şu oldu bu oldu ancak halen birinin adamı mı düşüncesiyle bu seçimi de öncekilere benzetmeye çalışmayın, Tuncay bey zamanında da ne güzel şeyler konuşuluyordu ama bakın ne oldu, bırakın onun adamı bunun adamı olmayı kendiniz olun ve işi bilen yapacak olanları getirin sizde Düzce'de kazansın. Adamın adamı yarın başkasının adamı olur, sen yine aynı sen kalırsın, var içinizde birisi var, ancak onu kendiniz bulmalısınız, aklı selim olan bulur.
muzaffer çakmak 2 ay önce
Düzce de oy alacak yüz kalmadı mı. Yığılcaya mı sıra geldi.
Düzce ye verecek bir gıram katkısı olmaz.
Ali 2 ay önce
Dağıtırsan milyonları verirler tabi desteği körler sağırlar birbirini ağırlar. cahil kesimi para ile avladı aklınca Tso da bir sorun olunca da yılcalılarla çözer artık