banner851

banner955

DÜZCE ESNAFINA ‘45 MİLYON’ LİRA DESTEK SAĞLANDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, resmi sosyal medya hesabından düzenlediği anketin sonuçlarını paylaştı. Takipçilerine, “Koronavirüse karşı tüm önlemleri alıyor musunuz?” diye soran Özlü’ye yüzde 74,5 oranında ‘Evet’, yüzde 25,5 oranında ise ‘Hayır’ cevabı geldi. Özlü, “Siz bireysel olarak önlemlerinizi alırken biz de belediye olarak koronavirüs ile mücadele ettik” diyerek, belediye eliyle alınan tedbir ve verilen destekleri sıraladı.

Düzce 16.03.2021, 13:45 16.03.2021, 16:32
2015

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, resmi sosyal medya hesabından bir anket düzenledi. Başkan Özlü, takipçilerine, “Değerli hemşehrilerim ve vatandaşlarımız, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı tüm önlemleri alıyor musunuz?” diye sordu. 554 kişinin katıldığı anketten yüzde 74,5 oranında ‘Evet’, yüzde 25,5 oranında ise ‘Hayır’ sonucu çıktı.

Düzenlediği anketin sonuçlarını paylaşan Dr. Özlü, “Değerli vatandaşlarımız ve Düzceli hemşehrilerim, sizler maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bireysel tedbirlerinizi alırken; biz de yol arkadaşlarımızla birlikte Düzce Belediyesi olarak koronavirüs ile mücadele etmeye devam ettik.” ifadelerini kullandı.

“BELEDİYE OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

“Düzce Belediyesi olarak pandemi süresince elimizden geleni yaptık.” ifadesini kullanan Özlü, belediye olarak hayatın her alanını ilgilendiren tedbir ve destekleri şu şekilde sıraladı:

“-Şehirlerarası otobüs terminalinde denetimler yaparak koronavirüs tedbirleri hakkında bilgilendirme yaptık.

-İl genelinde tüm pazar yerlerinin girişine dezenfektan aparatı yerleştirdik.

-BELMEK koordinatörlüğünde maske dikim atölyesi kurduk. Talep eden vatandaşlara, kurum ve kuruluşlara dikilen maskelerin dağıtımını sağladık.

-"Salgınla Sosyal Mücadele" başlığı altında sosyal medya hesaplarımız üzerinden vatandaşlarımıza hem bilgilendirme yaptık hem de motivasyon sağladık.

- Koronavirüsle mücadele kapsamında iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafa 45 milyon TL ödeme desteği yaptık.

- Sosyal hareketliliğin azalması sebebiyle yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarımızı unutmadık ve şehrin dört bir yanına mama ve su kapları yerleştirdik.”

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Düzceli 2 yıl önce
Destek alıp koşa koşa dolara yatıran tüm dini bütün sözde vatanseverlere de selam olsun.....
YAVUZ0881 2 yıl önce
Ben bilmez miyim düzce için 24 saat çalıştığınızı
Düzce 2 yıl önce
Gördük yaptınızı bu memlekette
düzceli 8181 2 yıl önce
wAllaha ben görmeddim tam 50 tane calışanım var hepsinin parası ödedim krfedi cekekimde
HEDİYE 2 yıl önce
demekki beceremiyorsun
Yeni Sayımız