banner851

banner614

DÜZCE’DE OTOPARK FİYATLARI BELİRLENDİ

Düzce Belediye Meclisi’nin 2021 Ağustos ayı olağan toplantısı Meclis Başkan Vekili Bayram Ali Kubilay başkanlığında gerçekleştirildi. Mecliste 4 madde görüşülerek karara bağlandı. Oturumda otopark ücretlerinin 5 TL olması kabul edildi. Kadıoğlu ve Çerkez Taşköprü köyleriyse belediyenin mücavir alanına alındı.

banner619
Düzce 03.08.2021, 13:56 03.08.2021, 15:17
2161

Düzce Belediye Meclisinin 2021 yılı Ağustos ayı ilk toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Meclis Başkan Vekili Bayram Ali Kubilay başkanlığında Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantının birinci oturumunda komisyonlara havale edilen 4 gündem maddesi görüşüldü.

Yeterli sayının bulunmasının ardından Başkan Vekili Kubilay, Ağustos ayı birleşiminde gündem maddeleri olan 5 yıllık imar programı, Kadıoğlu Köyü ve Çerkez Taşköprü Köyü’nün mücavir alana dahil edilmesi ve imar planı değişiklikleri konuları görüşüldü. Görüşülen gündem maddeleri meclis üyelerinin oylamasına sundu ve oy çokluğuyla kabul edildi. En dikkat çeken konuysa otopark ücretlerinin 5 TL olarak belirlenmesi oldu.

İmar Komisyonu’na havale edilen diğer gündem maddeleri ise meclis üyeleri tarafından görüşülerek karara bağlandı. Gündemde görüşülecek başka konu kalmadığından bir sonraki meclis birleşiminin Ağustos ayı içerisinde yapılmasına karar verilerek toplantı sona erdi.  

  

banner844
Yorumlar (5)
Adam 2 ay önce
Bir hasan il meclisinde diğer hasan belediye meclisinde işi götürüyor kimsede dur demiyor ama hesap vakti yakındır
XXL 2 ay önce
En ön sırada hasan gündem gene yolunu bulacak yer araştırıyor düzceyi yiyen MAHLUK
düzceli 2 ay önce
ben önemli bir karar göremedim
Uzaktan 2 ay önce
Biz de önemli kararlar alıyoruz. Kenara da yazıyoruz. bilgilerinize. durmak yok zam a devam cılar
akif 2 ay önce
mahallelerin hakkını verdiniz utanmadan çerkes taşköprüyüde belediyeye dahil etmeye mi çalışıyorsunuz?