banner851

banner955

DÜZCE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK OYUN ALANINA SAHİP RESTORANI…

Akçakoca yolu Yığılca ışıkları mevkiindeki nezih mekanında Düzceliler’i ağırlayan Kanatçı Suat, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına, yeniliklerine devam ediyor. Kanatçı Suat, Düzce’nin en büyük çocuk oyun parkuruna sahip restoranı ünvanını elde etti.

Düzce 06.03.2022, 15:00 06.03.2022, 18:14
2274

Düzce’de sadece beyaz et değil kırmızı ette de damaklarda iz bırakan Kanatçı Suat, çocuklu aileleri mutlu eden yeni bir hizmeti restaurantıyla buluşturdu.

Yakın dönemde Sakarya’nın Hendek ilçesine yeni bir restoran açmaya hazırlanan Kanatçı Suat, Düzce’deki restoranına, bölgenin en büyük çocuk oyun parkurunu hizmete açtı.

Restorana gelen müşteriler, keyifle yemeklerini yerken çocukları ise oyun parkurunda eğlenceli vakit geçiriyor. Kanatçı Suat’ın restoranına kazandırdığı çocuk oyun parkuru, çocukların sıkılmadan hem yemek yiyip hem de oyunlar oynaması nedeniyle anne-babaların yüzünü güldürüyor. Aileler yemeklerinin ardından çaylarını yudumlarken, çocuklarla ilgilenen görevlinin sürekli yanlarında durması yemeğe gelenlerin gönül rahatlığıyla zaman geçirmesini sağlıyor.

Öte yandan müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kanatçı Suat, yatırımları ile Düzce’nin lezzet devi haline geldi. Sulu yemekten ızgara çeşitlerine kadar müşterilerine farklı damak tatları sunan Kanatçı Suat, Düzce’nin yemek sektörüne yeni bir soluk kazandırdı.   

Yorumlar (7)
Resul İnan 7 ay önce
TUVALETLERİNE EL SENSÖRLÜ PEÇETELİK KOYMUŞLAR ONU NE ZAMAN HABERLEŞTİRİRSİNİZ?
Vatandaş 7 ay önce
Değmeyecek bir mekan
Vatandaş 7 ay önce
Gerçekten lezzetli aile ortamı başarılar kanatçı
Düzceli 7 ay önce
Bugün ailemizle oradaydık çok keyif aldık çocuklarımız için muhteşem bir yer olmuş gerek güleryüzlü personeli gerek tadıyla tavsiye edilecek mekan olmuş. Teşekkürler
Düzceli 7 ay önce
Bugün ailemizle oradaydık çok keyif aldık çocuklarımız için muhteşem bir yer olmuş gerek güleryüzlü personeli gerek tadıyla tavsiye edilecek mekan olmuş. Teşekkürler
Halk 7 ay önce
Parami veriyo bu adam size ..Reklam yapin diye..Ne haber değeri var bunun..
Abuziddin 7 ay önce
Bu tür reklamları kaç lira yapıyorsunuz
27
parçalı az bulutlu