banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR SEVDASINI KLİBİNE TAŞIDI

banner619

Aslen Düzceli olan ve Avusturya’nın başkenti Viyana’da yaşayan 20 yaşındaki Melih Tepe, kendi yazıp bestelediği rap şarkılarla Avusturya’da Düzce ve Düzcespor sevdasını haykırıyor.

Düzce 20.10.2020, 10:50 21.10.2020, 10:27
4291
banner785

Melih Tepe, Düzce Merkez’e bağlı Yenimahalleli olan 3 çocuklu Yakup ve Sevinç çiftinin ortanca çocukları. Avusturya’nın Viyana kentinde yaşayan 20 yaşındaki Tepe büyük bir Düzce sevdalısı ve aynı zamanda da Düzcepor fanı. 1 yıl önce müziğe olan ilgi ve yeteneği keşfedilen Tepe, Türkçe’de Düzce’nin plaka kodu 81 anlamına gelen ‘8eins’ adıyla kendi yazıp bestelediği rap şarkılarını söylemeye başladı.

Geçtiğimiz Haziran ayında çıkardığı ‘Ganz Oben’ isimli parçayla profesyonel müzik dünyasına adım atan Tepe, son çalışması ‘Step In’de Düzcelilere sürpriz yaptı. Şarkısına Viyana sokaklarında klip çeken Tepe, birçok sahnede ‘Şampiyon Düzcespor’ bayrağına yer verdi. Hareketiyle Düzcelileri mest eden Tepe, şarkısını Düzceliler’e ve Düzcespor sevdalılarına armağan etti.

Kendisine ait sözleri Türkçe ve Almanca olarak rap müzik sektöründe adım adım ilerleyen Tepe’nin hedefi ise kendi bestelediği ve yazdığı şarkılarının dünya çapında söylenmesi.

DÜZCESPOR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Tepe’nin jesti üzerine Düzcespor Kulübü, ‘Step In’ klibini paylaştı. Kulüpten yapılan açıklamada “Avusturya'da Yaşayan Düzceli Yeni Mahalle'den Olan Taraftarımız Melih Tepe'ye Sevgilerle... Çekmiş olduğu klibi Düzcespor'a Armağan Ediyor.” ifadelerine yer verildi.

8eins - Step In şarkısının klibini izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Yilmaz dilber 1 ay önce
Muzik kariyerinde rapci kardesime basarilar dilerim
s.Tamer 1 ay önce
ASLAN KARDEŞİM GURURUMUZSUN HELAL SANA
YUNUS TEPE 1 ay önce
Nerede olursa olsun Şampiyon DÜZCESPOR, adamin dibisin Melihimmmm gururumuzzzz
Yakup tepe 1 ay önce
Düzceli dünyanin her yerinde.Sampiyon Düzcespor
Zafer Gúlacti 1 ay önce
Teşekkürler yeğenim Allah yolunu açık etsin
10°
açık