banner851

banner614

EL BROŞÜRÜ DAĞITIP, VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRDİLER

banner619

Düzce Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından kurban pazarında kaçakçılık ve sahte para dolandırıcılığına karşı önlem alınması için stant kuruldu. Polis ekipleri stantta el broşürü dağıtıp, vatandaşları bilgilendirirken, para tespit cihazı ile vatandaşların paraları kontrol edildi.

banner846
Düzce 29.07.2020, 15:30 30.07.2020, 11:13
1651
banner844

Kurban Bayram’larının vazgeçilmezi olan  kurban pazarı bu yıl koronavirüsün gölgesinde vatandaşları ağırlamaya devam ediyor. Satıcıların ve alıcıların sosyal mesafe kuralına uygun hareket ettiği pazarda, Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri de vatandaşları sahte para konusunda bilgilendiriyor.

Toplum Destekli Polis ve KOM ekiplerince kurulan stantlarda vatandaşları bilgilendiren ekipler, ayrıca isteyen vatandaşların paralarını kontrol ediyor.

 KOM ve  Toplum Destekli Polis  ekipleri stantta, vatandaşlara sahte paraya karşı nasıl önlem almaları gerektiğini anlattı ve dolandırıcılar tarafından kandırılmamaları için bilgi verdiler.

Ekipler ayrıca pazarda dolaşan vatandaşları uyarıp, alım-satım yapan vatandaşların sahte para tuzağına düşmemeleri için para sayma makinasıyla paralarını güvenli bir şekilde teslim almalarını sağladılar.    

Yorumlar (1)
mehmet 12 ay önce
aaa hayri abi bizim mahalle polisimiz.çokta severim kendisini.
18°
açık