banner851

banner614

ERDOĞAN’IN KATILACAĞI YARIŞMADA FİNALE ÇIKTILAR

2020 Türkiye Münazara Ligi yarışmalarında Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi ekibi bölge yarışmalarında birinci olduktan sonra yarı finalde de birinci olarak finale çıkmaya hak kazandı. Düzceli gençler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılım göstereceği online yarışmada Düzce’yi temsil edecek.

banner619
Düzce 05.01.2021, 11:50 05.01.2021, 11:27
2281
ERDOĞAN’IN KATILACAĞI YARIŞMADA FİNALE ÇIKTILAR

Gençlerin duygu düşüncelerini doğru ve sistematik bir biçimde ifade etmelerine katkı sağlamak, spordan sanata tarihten bilim-teknolojiye kadar birçok konuda bilgi birikimlerini artırmak amacıyla düzenlenen 2020 Türkiye Münazara Ligi yarışmaları pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. 

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ekibi birinci olarak finalde yarışmaya hak kazandı. 

2020 Türkiye Münazara Ligi yarışmalarında Düzce’yi temsil eden Furkan Dertli ve Hasan Esat Sungur; ilk olarak bölge birincisi oldu. Ardından yarı finalde İzmir, Erzincan ve Konya illerinden gelen gençleri birinci olarak eledi.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Genç Münazara ekibi Finalde İzmir, Isparta ve Şırnak ile yarışacak. Final yarışmasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

banner844
Yorumlar (3)
Osman 9 ay önce
Helal olsun.
ozc 9 ay önce
Allah başarılarını daim edtirsin inşAllah
Yusuf YILDIRIM 9 ay önce
Gençleri tebrik ederim.