banner851

banner614

ESKİ TABELALAR YERİNE YENİLERİ TAKILIYOR

banner619

Düzce Belediyesi, şehrin kimliğini modern bir hale kavuşması için projelerini bir bir açıklarken diğer yandan da sokak ve caddelerin daha kolay bulunabilmesi için tabelalarla da değişikliğe gidiyor.

banner846
Düzce 27.04.2021, 16:00 27.04.2021, 17:52
1851
banner844

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, sokak ve caddelerdeki tabelaların değişim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün açıkladığı projelerin hayata geçmesi ile model bir kent hüviyetine bürünecek olan Düzce’de belediye birimleri de şehrin güzelleşmesi ve daha yaşanabilir kılmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda hem vatandaşlara kolaylık olması deforme olan sokak ve cadde tabelaları yenileri ile değiştiriliyor.

Ayrıca sokak ile caddenin bağlı olduğu mahallenin de ismi yeni tabelalara yazılıyor. Bu sayede bulunulan ya da ikamet edilen sokağın yanı sıra, mahallede kolaylıkla belirlenmiş oluyor.

Öte yandan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, tabelaların tasarım ve imalatını da kendi öz kaynaklarından yaparak tasarruf sağlanıyor.

Yorumlar (8)
akçakocalı 4 ay önce
kimin aklına gelmişse tebrik ediyorum. en önemli ve gerekli hizmet. herkes düzceli değilki, bir yabancı geldiğinde tabela yoksa gideceği yeri nasıl bulacak, kaldıki düzceli de bir başka mahalleye gittiğinde bulamıyor
Sarp sönmez 4 ay önce
Yazık günah yahu
Yemeğedevam 4 ay önce
Yani çok gerekli gerçekten az mansur yavaşı izleyinde örnek alın nasıl şeffaf ve halkını düşünen bir başkan
Temel 4 ay önce
Beycilerde iskanlı evimi ne postacı, ne ambulans bulabiliyor, sokak tabelası yok, google'a tanımlamadıkları 1711 sokak.
VATANDAŞ81-2 4 ay önce
Keske renklerinide yenileselerdi
düzceli 4 ay önce
TABELALARLA MI ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRECEKSİNİZ ! YAZIK ZİHNİYETİNİZE !
Vatandaş 81 4 ay önce
Şu an asıl icraat tek kelime ile vatandaşa maddi yardımda bulunup geçimini sağlamaya yardımcı olup manevi yardım ile yanında olmaktır ... Yol yeni proje zamanı değil
Vatandaş 4 ay önce
Allah aşkına yazıktır günahtır millet kirasını zor öderken otobüsçüler mazot alamazken işten ayrılanlar ramazan nasıl geçirevem diye düşünürken eski tabelalar gayet güzeldi onlara harcayacağınız parayı durumu kötü olan insanlara verseysiniz olmaz mıydı ...