banner614

ETKİNLİKLER GECE GEÇ SAATLERE KADAR SÜRDÜ

banner619

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile Düzce’de etkinlikler gün boyu devam etti. Sabah yapılan şehitlik ziyaretlerinin ardından akşam saatlerinde Anıtpark Meydanı’nda 15 Temmuz Anı Defteri’nin imzalanmasıyla süren etkinlikler protokolün ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen yürüyüş ile sürdü.

banner846
Düzce 16.07.2019, 10:22 17.07.2019, 12:27
1211
banner844

Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen programa Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İlçe Belediye Başkanları, siyasi partilerin il başkanları, kurum müdürleri, 15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan’ın anne ve babası ile çok sayıda Düzceli katılım sağladı.Anıtpark Meydanı’nda anı defterinin imzalanmasının ardından 15 Temmuz’da vatanı için can verenlerin anısına Cedidiye Camiinde Mevlid-i Şerif okundu.

‘Milli Birlik Yürüyüşü gerçekleşti’

Ardından protokol üyeleri ve vatandaşlar Milli Birlik yürüyüşüne katıldı. Düzce Belediyesi önünden başlayarak Anıtpark Meydanına süren yürüyüşte tüm vatandaşlar omuz omuza yürüdü. Milli Birlik yürüyüşünün hemen ardından Mehter Takımı gösteri düzenledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ardından gelen davetliler Kur’an-ı Kerim Tilaveti dinledi.‘Yoğun katılım sağlandı’

Anıtpark Meydanında düzenlenen program gece geç saatlere kadar yoğun katılımla devam etti. Son olarak Düzce’de ki tüm camilerden şehitlerin anısına Sela okundu.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (5)
YUsuf 2 yıl önce
Başkanımız arkalarda halkla beraberdi beyler. Demek ki dikkatli gezmemişsiniz. Hemen kusur ararsınız var ya.
Serdar gürler 2 yıl önce
Yapanda siz kutlayan yine siz allah sizin gibileri ıslah etsin.
ragıp 2 yıl önce
sayın başkan nerelerdeymiş acaba ?????
Yusuf 2 yıl önce
Hiç de güzel değildi. Konser gibi diyanetin imamından 5-6 tane parça. O ne ya. Hiç farklı bir etkinlik yoktu. Bence çok monotondu. Demokrasi marşı ve Türütün Asın Bunları Türküsünün adı bile yoktu. Ön taraf hep protokol. Halk bayağa gerilerde.
ali sever 2 yıl önce
nerede bld başkanı eski bakan
15°
hafif yağmur